Ameliyat sonrası ellerini paylaşan doktor sosyal medyayı salladı

Son günlerde doktora şiddet olaylarının daha da artması üzerine, İzmirli Cerrah Prof. Dr. Osman Nuri Dilek'in 6 saatlik ameliyat sonrası ellerinin fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşması olay oldu.

Ameliyat sonrası ellerini paylaşan doktor sosyal medyayı salladı

Doktorlara ve sağlık çalışanlarına olan şiddet olaylarının artması üzerine, İzmirli Cerrah Prof. Dr. Osman Nuri Dilek'in ameliyat sonrası ellerinin görüntüsünü paylaşması sosyal medyayı salladı.

PAYLAŞIMI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Son zamanlarda doktora şiddet olaylarının artması üzerine, İzmirli cerrahın paylaşımı yürekleri burktu. Ameliyattan çıkan ve elleri buruş buruş olan cerrah, doktorları darp olaylarına dikkat çekti. Ellerinin fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan cerrah, doktorlarla ilgili bir mesaj da yayımladı. Cerrah Dilek'in bu paylaşımı kısa sürede birçok kullanıcı tarafından paylaşılarak, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

"DİLLERDE KAFAYA İNEN KALDIRIM TAŞI , GÖNÜLLER KIRIK"

İzmirli cerrah, ellerini buruşmuş haldeyken paylaştığı fotoğrafına şu mesajları yazdı:

"Bugün; 6 saatlik bir Whipple ameliyatı (Pankreas tümörü ameliyatı) sonrası ellerimin hali ve terler. Diğer yerleri siz tahmin edin. Ameliyat ekibindeki herkes aynı durumda. Dillerde kafaya inen kaldırım taşı. Gönüller kırık."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
Sonra gelsin dolarlar
@cosanostra55 ALLAH (cc) seni muhtaç etmesin o ellere.
@cosanostra55 İNŞALLAH ELİNE DÜŞERSİN DE ..SENİ DOLAR VERSEN DE İYİLEŞTİRMEZ...
@cosanostra55 yolda giderken sana araba carptığında veya birgün uyanıp boynunda bi şilik farkedip lenfoma olduğunu öğrendiğinde veya ya basım donmeye absladı bu ara deyip, beyin tümörü olduğunu öğrendiğinde veya , bu aralar idrarım kırmızı gelmeye basladı deyip diyalize girme ihtiyaın olduğunda , önce ALLAH'tan tabi yardım umduğunda kaç paraya satarsın sağlığını söyle cahil adam. kaç dolardır senin sağlığın. iyi bir doktora kaç dolar verirsin sağlığına kavusmana yardımcı olması için. bu arada sunu da unutma, bunlar mutlaka basına gelecek
ya sen nasıl bir beyinsizsin.Avantajı var ama. mesela hiç beyin kanaması riskin yok.
@cosanostra55 senin canını kurtarmanın bedeli kaç dolar peki malak Tanrı birgün senide o ellere muhtaç eder o zaman dolarları düşünürsün
@cosanostra55 gelcek tabiki dolarla sen ne iş yapıyorsun nasıl para kazanıyorsun yazsana... kuruşuna kadar hak ediyor yıllarca okuyorlar öğreniyorlar ve çalışırken bile öğrenmeye devam ediyorlar gecesi gündüzü olmuyor onların sende işin maddiyatındasın sizin gibi akbabalarn elinde olsa asgari ücretle çalışsınlar Allah sizin gibileri uzak tutsun bizden
gelsin tabi hakkı adamın ömür uzatıyor acı dindiriyor çoyuk çocuğun ciddi rapatsızlanınca anlıyorsun değerlerini. sağlık ocağındaki mümessil marketcileri hariç adam zorla özel ilaç tavbişe ediyor?
Ellerinden öpüyoruz hocam. Saygılar
emeği veren bilir, Allah sizi başımızdan eksik etmesin. uzaktan herkese yaptığı iş kolay geliyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler