muharrem ince twitter Haberleri

RTÜK Fox ve Halk TV'ye ceza kesti! İnce'den olay yorum geldi...
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) Halk TV ve Fox TV'ye verdiği cezalara Twitter hesabından yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.
Yayın Tarihi: 27-12-2018 09:10
Muharrem İnce’den ‘İş Bankası’ tepkisi
Son dakika haberine göre, CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İş Bankası'ndaki CHP hisselerinin Hazine'ye devredilmesi gerektiğiyle ilgili sözlerine sert tepki gösterdi ve 'Ekonomi ve dış politikada yaşanan çöküşün sonuçlarının gözlerden kaçırma gayreti içindeler. Toplumda biriken öfkenin, asıl hedefinden saptırılıp, farklı hedeflere yönlendirilmesi yöntemi bir kere daha devreye sokulmak istenmektedir' dedi
Yayın Tarihi: 14-10-2018 12:28
Muharrem İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok sert İş Bankası tepkisi
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP'nin Türkiye İş Bankası'nda bulunan hisselerinin Hazine ve Maliye Bakanlığı'na devredilmesi gerektiği yönündeki çıkışına sert tepki gösterdi.
Yayın Tarihi: 17-09-2018 12:59
Muharrem İnce'den 3. Havalimanı işçilerine destek!
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı. İnce, 3. Havalimanı işçilerine Nazım Hikmet şiiriyle destek verdi. Hatırlanacağı üzere bazı sosyal medya kullanıcıları İnce'yi 3. Havalimanı işçilerine destek vermemekle suçlayan paylaşımlarda bulunuyordu.
Yayın Tarihi: 16-09-2018 15:05
Kılıçdaroğlu konuşurken Muharrem İnce'den olay paylaşım!
CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısında konuşurken Twitter hesabından gündem yaratacak paylaşımlarda bulundu.
Yayın Tarihi: 24-07-2018 15:41
Muharrem İnce hangi televizyon kanalında saat kaçta canlı yayına çıkacak? Twitter'dan paylaştı...
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, günler sonra ilk defa televizyon ekranlarına çıkacak. Peki Muharrem İnce hangi televizyon kanalında saat kaçta ve ne zaman canlı yayına çıkacak? Muharrem İnce merakla beklenen açıklamaları ne zaman yapacağına dair Twitter adresinden bir paylaşım yaptı.
Yayın Tarihi: 12-07-2018 15:04
Muharrem İnce 'sıfatını' değiştirdi
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan ve resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 30.6 oy alan Muharrem İnce, Twitter hesabında kendini tanımladığı bio bölümünde değişikliğe gitti.
Yayın Tarihi: 28-06-2018 17:57