Ziyatdin Kassanov Haberleri

"Sürgünün 75. Yılında Ahıska Türkleri Anma Programı"
Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov: - "En zengin Avrupa ülkeleri bile göçmenlerin önüne duvarlar örüyor. Oysa Türkiye güçlü bir ülke ve mazlumların son durağıdır. Biz Ahıskalılar destekleri için Türk devletine, milletine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vefa borcumuzu unutmadık ve hiç unutmayacağız" - "Gürcistan'da yaşadığımız sıkıntılar devam ediyor. Haklarımızı sonuna kadar aramaya devam edeceğiz. Elimizden alınan hakların iade edilmesini talep ediyoruz. Bir Gürcistan vatandaşı hangi haklara sahipse biz de aynı hakların bize verilmesini istiyoruz"
Yayın Tarihi: 10-12-2019 23:05
"Erdoğan'ın yanında sonuna kadar devam diyoruz"
Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyatdin Kassanov: "24 Haziran'daki seçimlerde Ahıska Türkleri olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yanındayız" - "74 yıldır sürgünlerde yaşayan Ahıska Türkleri, vatan ve bayrak özleminin ne olduğunu iyi bilir. Bunun içindir ki; dünyanın neresinde olursak olalım, ana vatanımız, sevdamız Türkiye Cumhuriyeti ve onun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında, milli ruh, milli birlik ve kardeşlik adına sonuna kadar devam diyoruz"
Yayın Tarihi: 03-06-2018 00:30
"Ahıska Türkleri, Türkiye'nin yanında"
DATÜB Genel Başkanı Kassanov: - "Afrin harekatında Türkiye'nin yanındayız ve destekliyoruz. Canımızla, malımızla ve her şeyimizle devletimizin yanındayız"
Yayın Tarihi: 24-02-2018 16:54