30.03.2019 09:26:48 | Son Güncelleme

Mount and Blade 2: Bannerlord için bir kapalı Beta düzenlenecek

Uzun zamandır geliştirilen ve hâlâ resmi çıkış tarihi belli olmayan Mount and Blade 2: Bannerlord için kapalı beta sinyalleri verildi.

TaleWorlds'ün oyunla ilgili olarak yayınladığı son blog yazısında, Çarpışma isimli bir çok oyunculu moddan bahsediliyor. Kapalı beta da bu mod için yapılacak gibi görünüyor. Açıklamada şöyle deniliyor:

"Diğer tüm çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hala geliştirme aşamasındadır ve hala dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bunu da daha etkin bir biçimde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz."

Çarpışma modu ise 6v6 asimetrik savaşlar sunacak oyunculara ve bir puan sistemi içerecek. Oyuncuların bir yandan savaşıp bir yandan da önemli noktaları ele geçirmeye çalışacağı bu modda, her turun başında sahip olunan puanlarla sınıf seçilecek. Puanları dikkatli harcamak ve ekip halinde çalışmak çok önemli olacak Çarpışma modunda.

DEVAM EDİYOR...
DEVAMI

TaleWorlds, Mount and Blade 2: Bannerlord kapalı betası ile ilgili ayrıntıları yakın zamanda açıklayacak.Anahtar Kelimeler:
Yorumları Gör