Ankara'da kritik 'Barış Pınarı Harekatı' toplantısı! Fotoğraflar paylaşıldı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında "Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı" yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından saat 16.00'da Fırat'ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nı kurmayları ile birlikte takip ediyor. Cumhurbaşkanlığı tarafından paylaşılan fotoğraflarda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan bilgi aldığı görüldü.

Hareket merkezindeki toplantıda, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan'ın da bulunduğu görüldü.

Okuyucu Yorumları 26 yorum
PUGB oynuyorlar sandım. sahi ya biz suriyeye neden giriyoruzki abd askeri yeni boşaltti orayı. yoksa abd nin kullandığı kürtleri bizmi temizliyeceğiz. o değilde suriyeden bize toprakmı geçecek petrolmu gececek? hani hangi amac ugruna giriyoruz?
yan dairende 2 terörist otursa evinde oturmaya devam edermisin ?
Eğer ecdadın yaşıyorsa sor Türk ordusu ne zaman işgalci olmuş? Sınırında yuları herkesin elinde olan bir devlet kuracaklar bizde o yuları kesip atmaya giriyoruz.
@mory Bu soruyu hainlikten değil cahillikten sorduğunu umut edip yanıt veriyorum. Karşı mahallemize büyük israil projesinin bir parçası olarak terör devleti kuruluyor. Biz de burada devlet mevlet kurdurtmayız diyoruz. Ayrıca devletimiz artık tehdidi ülke sınırları içine girmeden bulunduğu noktada imha etme politikası uyguluyor. Bu yüzden ıraka durmadan operasyon yapıyoruz ve bu yüzden şu an suriyeye giriyoruz.
terör yuvalarını temizlemek için giriyor bilmiyorsan öğren
kisi karsindakini kendi gibi bilirmis.
mory sanırım sen Türkiye vatandaşı değilsin yada kendini öyle görmüyorsun ya satılanlardan yanasın yada madde bağımlısı psikolojini çözemedim
@iethem_2019 Bende onu diyorumya ABD kürtleri oraya nerden getirdi türkiye koridorundan? Kullandımı orda kullandı . şimdi abd askeri çekmiş türkiyeye sende gir pkk pyd ne boksalar onları temizle diyor. tamam bizde bunları temizledik sakın yanında BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ KURULMASIN. sonuçta BOP eş başkanı bizim ülkemizin lideri? bence girmişken çökmek lazım sınırları büyütmek lazım
Yürüyün kim tutar sizi
ecevitin kıbrısa girdiği gibi girilmeliydi olmadı bu iş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler