Ankara'da suç örgütü operasyonu! Çete çökertildi

Başkentte, sağlıksız koşullarda yasa dışı ürettikleri içkileri, sahte bandrol yapıştırarak eğlence mekanlarına satan suç örgütü mensubu 10 zanlı gözaltına alındı.

Ankara'da suç örgütü operasyonu! Çete çökertildi

Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri, C.Ç, A.Ç. ve İ.Ç'nin öncülüğündeki suç örgütünün, sağlıksız koşullarda ürettiği içkileri, sahte bandrol yapıştırarak bazı eğlence mekanları ile restoranlara sattığını tespit etti.

Çalışmalar kapsamında, 3 ikamet ile 5 iş yerinin suç örgütü üyelerince kullanıldığı belirlendi.

Ekiplerin, söz konusu adreslere dün düzenlediği eş zamanlı operasyonlarda, 204,5 litre içki, 30 litre saf alkol, 316 şişe içki, 2,5 litre rakı, PH değerini düşürmek için kullanıldığı değerlendirilen 30 litre sıvı madde, 2 bin 750 boş içki şişesi, 3 bin 600 sahte bandrol, 4 bin 200 içki şişesi kapağı, 300 içki boğazlığı, içki şişesi kapaklarının söküm ve takımında kullanılan sıcak hava tabancası, sahte içki üretiminde kullanılan bazı malzemeler ile bir ruhsatsız av tüfeği ve buna ait 10 fişek ele geçirildi.

Örgütün yöneticiliğini yaptığı ileri sürülen 3 şüphelinin yanı sıra V.Y, A.B, A.T, M.P, R.K, Y.Y. ve S.C. de gözaltına alındı.

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kadın astsubayın türbanına bak allah aşkına memleketin içine ettiler orduda ne disiplin kaldı ne ciddiyet nede ştşbar allah askına yakışmış mı şimdi o bayan astsubayın kafasında türban üzerinde bere ulan zaten bere var basında birde altına türban çok yakışıksız olmuş komediye cevirdiler jandarmayı üniformaları da sanki hastane personeli gibi ya içine etliler herşeyin madem o kadar muhafazakar mutasıp bir bayansızn o zaman otursaydın babaın evinde bayan ne işin jandarmada bayan madem erkekten kacınıyor sacının görünmesinden rahatsız oluyorsun tamamıyla aksiyon mesleği olan jandarmada ne işinvar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler