Ankara koronavirüs haritası yayınlandı! İşte Ankara'daki vaka değişimleri

Yeni normale geçişle birlikte koronavirüs vakalarında yaşanan artış herkesi endişelendirdi. Uzmanlar, vatandaşların koronavirüs önlemlerine sıkı sıkıya sarılması gerektiğini söylerken, bakanlar maske ve mesafe konusundaki uyarılarını sürdürmeye devam ediyor. Hayat Eve Sığar uygulamasıyla koronavirüs rakamlarındaki artışın açıklanması ise vatandaşların kişisel önlemleri aksatmamaları gerektiğinin bir kanıtı olarak görülüyor.Peki Ankara'nın koronavirüs haritası ne diyor? İşte bu sorunun yanıtı.

"Hayat Eve Sığar" uygulaması ile tüm illerdeki vaka yoğunlukları görülebiliyor. Dün ele alınan İstanbul koronavirüs haritasının ardından bu kez Ankara koronavirüs haritası incelendi. Peki mavi alanların düşük riskli bölgeyi, kırmızı alanların ise yüksek riskli alanları gösterdiği uygulamaya göre Ankara'nın koronavirüs yoğunluk haritası ne diyor?

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 18 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 4 bin 825 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Artışlar belli bölgelerde yoğunlaşıyor” dedi.

AKYURT

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
açıklayın nerde olduğunu yoğunluğun millet ona göre tedbir alsın doğuda herkes çok rahat
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler