Ankara ve İstanbul koronavirüs haritası güncellendi! İşte ilçe ilçe son dağılım

İstanbul ve Ankara koronavirüs haritası ve son bilgiler Sağlık Bakanlığı tarafından güncellenen Hayat Eve Sığar uygulaması ile cep telefonlarından takip edilebiliyor. Vatandaşların kullanımına açılan uygulama sayesinde kişiler yakınındaki bölgeler dışında merak ettikleri yerlere de bakabiliyorlar. Sağlık Bakanlığı son olarak bugün güncellenen İstanbul ve Ankara koronavirüs haritası ile yoğunluk dağılımını vatandaşlarla paylaştı.

Hayat Eve Sığar uygulaması sayesinde İstanbul ve Ankara'nın koronavirüs yoğunluk haritasına ulaşılabiliyor. Evinizin yakınlık durumuna göre sorgulama yapılabilen uygulamada merak edilen diğer bölgelerdeki covid 19 son durumunu da öğrenmek mümkün.

Bir çok ilçenin risk durumunda olumlu değişimler yaşandığı günlerde harita bilgileri güncellendi. Bugün tekrar yenilenen haritada İstanbul ve Ankara'da ilçe ilçe koronavirüs dağılımı ve son bilgileri yer alıyor.

KORONAVİRÜS HARİTASINDA RİSK YOĞUNLUĞU RENKLERLE ANLATILIYOR

Paylaşılan Türkiye haritasında koronavirüsün görüldüğü bölgeler açık yeşille ifade edilmiş. İlçe haritalarında ise mavi alanlar düşük riskli bölge olarak belirtilirken, kırmızı alanlar yüksek riskli alanlar olarak ifade ediliyor. İşte, uygulamadan elde edilen verilere göre İstanbul'un ve Ankara'nın vaka yoğunluk haritası.

Ankara'nın koronavirüs yoğunluk haritası:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
cahillipin ,cehaletin yoğun olduğu yerlerde mikrop ürermiş .
istanbul yaniyor
ayne öyle cehaletin laf anlamazların bulundugu bölgelerde fazla vaka
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler