HABER

Ankara'da dün gece şoke eden olay! Korku dolu anlar yaşattılar...

Ankara'da araçlarıyla yol kesen şehir magandaları, silahlarını ardı ardına patlatarak terör estirdi. Caddeyi araç trafiğine kapattıktan sonra art arda silahları patlatan magandalar, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Araçtaki bir şahsın kaydettiği görüntülerde, kapatılan caddenin ortasında bir araç sıfır çizerken, diğer şahısların da tehlikeli eğlencelerini sürdürdükleri görülüyor.

Ankara trafiğinde korku dolu anlar yaşandı. Gece saatlerinde Yenimahalle’de meydana gelen olayda edinilen bilgilere göre; Demetevler Mahallesi 12. Cadde üzerinde seyreden çok sayıda kişi, araçlarıyla caddeyi kapattı. Ardından silahlarına sarılan şahıslar, rastgele ateş ederek terör estirdi.

Araçtaki bir şahsın kaydettiği görüntülere elindeki tabancayla otomobilin sunroofundan çıkan bir kişi yansıdı. Diğer araçlardaki kişilere seslenen şahıs, caddeyi kapatmalarını söylüyor. Caddeyi araç trafiğine kapattıktan sonra ardı ardına silahları patlatan magandalar, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Kapatılan caddenin ortasında bir araç sıfır çizerken, diğer şahıslar da tehlikeli eğlencelerini sürdürdü. O esnada caddeden gecen bir çocuğun korku dolu bakışları altında silahlarını ateşleyen şahıslar, daha sonra araçlarına binerek hiçbir şey olmamış gibi bölgeden ayrıldı. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
eşgalleri belli, hepsinin yüzü kamerada çıkmış, çaycıyı çorbacıyı, garibanı yakalayacağınıza bu eşkiyaları züppeleri yakalayın...
@fetororis Memleket çığrından çıkmış
hepsi akp lidir
@arjursum Bence ya hdp yada chpli çünkü bu tip olayları bu itler yapıyor gezide vs.
bu nasıl bir cahilliktir bu nasıl bir salaklıktır. önüne gelen eline alırsa bu silahı vay halimize. hiçmi akıllanmıyosunuz okadar insan ölüyor bu magandalık yüzünde sizi idiot beyinli gerizekalılar.
halk özel harekattır!!!
Geri Dön