HABER

Ankara’da 'psikolojim bozuldu' diyen ÖTA şoförü, yolcuları indirdi

Ankara’da Özel Toplu Taşıma Aracı (ÖTA) sürücüsü, psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek yolcuları otobüsten indirdi. Yolculardan birinin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntülerde şoför, “Arkadaşlar psikolojim bozuldu benim. Arabadan inin, başka arabaya binin, ben buradan hastaneye geçiyorum. Bu stresle gidersem kaza yaparım, sizin canınıza mal olurum” diyor.

Başkent’te ÖTA sürücüsü psikolojisinin bozulduğunu, stresle kaza yapabileceğini öne sürerek yolcuları otobüsten indirdi.

"BU STRESLE GİDERSEM KAZA YAPARIM"

Otobüsteki yolculardan birinin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntülere göre; seyir halinde olan otobüsü sağa çeken sürücü, kapıları açtıktan sonra yolculara dönerek, “Arkadaşlar psikolojim bozuldu benim. Arabadan inin, başka arabaya binin, ben buradan hastaneye geçiyorum. Bu stresle gidersem kaza yaparım, sizin canınıza mal olurum” diyor.

Şoförün uyarılarını dikkate alan yolcular, başka bir araca binmek üzere otobüsü boşaltıyor.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, vatandaşlar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Vatandaşlar, şoförün örnek bir davranış sergilediğini ifade etti. (İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
dogru yapmış tbk ederim
helal olsun sana umarım herkes senin gibi düşünür
Insanlara sabredemiyorsan o isi yapmiyacaksin abi ya.. Diger doforlerin tiki cikmiyor onlar da seninle ayni kosullarda calisiyor.Al bi bahce ek dik..
senin mantigina gore gic kimsenin pskolojik rahatsizlik yaşamamasi lazim.. nasil bir dusuncedir bu .. adam yipranmis ne yaşadığını biliyor musun ki konuşuyorsun.. bencil..
@dayaniklilik.esas ergen haberi okumadan yorum yapma b.kunu çıkarıyorsun
@dayaniklilik.esas aynen.
@dayaniklilik.esas ulanbatorun dingilinden kaynaklı olduğunu şu tabloya göre söyleyemeyiz. böyle beyefendi hitap edebilen , o olgunluğu da taşıyabilir. ama her insanın farkında olup rahatsız olduğu veyahut ta çokbilmiş huyu tabiatıyla rahatsızlığının hiç farkında olmayıp gayet mutlu mesut yaşayanlar da olabilir tabii....
@dayaniklilik.esas bence sende bir bahçe al ek dik arkadaşım. Senin de psikolojin bozuk.
Geri Dön