Ankaralılara bugün için önemli uyarı: Paniğe kapılmayın

Kara Havacılık Okul Komutanlığı’nın 45 helikopter ve uçak ile Ankara'dan Isparta'ya taşınacak olmasından dolayı bugün sabah saat 07.00’dan itibaren yaşanacak hava hareketliliğiyle ilgili vatandaşlar bilgilendirildi.

Ankaralılara bugün için önemli uyarı: Paniğe kapılmayın

Kara Havacılık Okul Komutanlığı’nın Ankara’dan Isparta’ya taşınmasına ilişkin alınan karar kapsamında hava araçlarının intikali bugün sabah saatlerinden itibaren gerçekleştirilecek. Alınan bilgiye göre, Ankara’dan 15 adet T-128 eğitim uçağı, 15 adet AB-216 ve 15 adet de UH-1 helikopteri olmak üzere toplam 45 hava aracının Isparta'ya havadan intikali yapılacak.

SAATTE 6 HAVA ARACI KALKACAK

Yenimahalle ilçesinde bulunan Kara Havacılık Komutanlığı’ndan uçak ve helikopterler saat 07.00'den itibaren her saat başında 6 uçak/helikopter olacak şekilde havalanacak. Yetkililer, söz konusu çalışmaların akşama kadar tamamlanmasının hedeflendiğini ve planlı çalışmadan dolayı vatandaşların paniğe kapılmaması gerektiğini belirtti.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
İyi ki vatandaş bilgilendirilmiş. Yoksa palasını, pompalısını kapan sokaklara dökülürdü.
Niye taşınıyor hiç düşündünüzmü?. Tayyip tepesinde uçan bu uçak ve helikopterlerden korktuğu için. Yakında taideki bakım onarım tesisleride taşınacak. Üstelik bu tesisler uluslararası hizmette veriyor. Tayyipşn ödü patlıyor tepesinde uçaklar gezince. Fetö alçakları birşey yapar diye. Ama aynı tayyip o frtöcülerden mecliste bir sürü olduğunu bildiği halde hiç bir tanesini ortaya çıkarmadı
@barbuchov havada o kadar çok aracı görünce saklanırlardı bence
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler