MAGAZİN

Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı

Geçtiğimiz yıl pandemi tedbirleri nedeniyle aile arasında sade bir nikahla Şener Özbayraklı ile evlenen güzel oyuncu Şilan Makal, ilk bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. Hamileliğiyle alakalı sessiz kalmayı tercih eden oyuncu, ilk kez Instagram hesabından hamilelik pozlarını paylaştı.

Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı

Moda programıyla tanındıktan sonra oyunculuk yapmaya başlayan 28 yaşındaki Şilan Makal, şimdilerde Galatasaraylı futbolcu Şener Özbayraklı ile ilk bebeklerinin dünyaya geleceği günü bekliyor.

silan-makal-hamilelik-pozlarini-paylasti-14071685_7112_m

İLK KEZ HAMİLELİK POZLARINI PAYLAŞTI

Hamileliğinde 21. haftaya giren Şimal Makal, yeni bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncunun karnının belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı. Anne olmak için gün saymaya başlayan Makal, beyaz pullu elbisesi ile evinde verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Oyuncunun paylaşımları takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

013213212

ÖZEL HAYATINI GİZLİ TUTUYOR

Bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisiyle yıldızı parlayan Şilan Makal, 400 bine yakın takipçisinin olduğu Instagram hesabından özel hayatıyla ilgili paylaşım yapmamayı tercih ediyor. Oyuncu, eşi Şener Özbayraklı ile de son olarak geçtiğimiz sene nişan törenlerinde çektirdikleri bir pozu paylaşmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ula para olmasa şenerin yüzüne bakmaz bu kadın
Geri Dön