HABER

Annesini bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Pendik'te 19 yaşındaki genç, annesini bıçaklayarak öldürdü.

Annesini bıçaklayarak öldürdü

Kesilen elini tedavi ettirmek için gittiği poliklinikte durumdan şüphelen sağlık görevlilerinin polise haber vermesi ile olay açığa çıktı.

Gece geç saatlerde bıçak ile kesilen elini tedavi ettirmek için polikliniğe giden O.Ç.'nin durumundan şüphelenen sağlık görevlileri polise haber verdi.

Polikliniğe gelen polis ekipleri tedavisi yapılan O.Ç.'nin elinin kesilmesi ile ilgili sorular sorunca vahşi cinayet ortaya çıktı. O.Ç.'nin polise annesini bıçaklayarak öldürdüğünü, elinin de bu esnada kesildiğini söylediği öğrenildi. O.Ç.'nin ifadeleri doğrultusunda Pendik'te oturduğu binanın 3. katındaki daireye giden polis ekipleri anne Necla Ç.'nin (42) cesedi ile karşılaştı. Olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları çalışmada Necla Ç.'nin bileklerinin ve boğazının kesildiğini tespit etti.

KOMŞULARI SESİ DUYMUŞ

Öldürülen kadının yan binada oturan bir komşusu gece kadının bağırdığını duyduklarını söyleyerek, "Kadının bağırma sesleri geliyordu. Biz de onu konuştuk, kadının hasta olduğunu düşündük. Sabah da bu olayı duyduk" dedi.

Vahşi cinayetin nedeni henüz öğrenilemezken, katil zanlısı O.Ç.'nin sara hastası olduğu ve 6 ay önce taşındıkları evde annesi ile kaldığı öğrenildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön