HABER

Annesinin öğüdünü tutacak mı?

Süreyya Yalçın, yeni sevgilisi işadamı Burak Hatipoğlu ile Uludağ'da tatil yaptı. Daha önce iki kez evlenen Yalçın'a annesi 'Kızım bu kez sakın evlenme' diyormuş.

Aralık ayında babası Faruk Yalçın'ı kaybedince bir süre evde yas tutan Süreyya Yalçın, işadamı Burak Hatipoğlu ile yeni bir aşka yelken açınca sık sık objektiflere takılmaya başladı. Milliyet Cafe'nin haberine göre; geçen hafta Ali Ünal'ın düğününe Hatipoğlu ile birlikte katılan Yalçın, ardından Uludağ'da tatil yaptı. Yalçın, sevgilisiyle Grand Yazıcı Otel'de görüntülendi. Daha önce iki kez evlenen Yalçın'ın bu kez annesinin "Kızım bu kez sakın evlenme" şeklindeki öğüdüne kulak vereceği konuşuluyor.

Süreyya Yalçın, Kerem Dürüst'le 2005 yılında evlenmiş, bir yıl sonra da boşanmıştı. İkinci evliliğini, geçen yıl Önder Bekensir'le yapan Yalçın, Bekensir'in telefonuna eski sevgilisinden gelen mesajları görünce üç ay içinde bu evliliğini de bitirmişti. Bu arada, Burak Hatipoğlu'nun, internetteki paylaşım sitesi facebook'taki sayfasında medeni durumu, 18 Ocak 2009'a kadar "bekâr"ken o tarihten itibaren "Süreyya Yalçın ile ilişkide" şeklindeymiş. Bakalım bir sonraki bilgi ne olacak?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön