Antalya'da sahibi öldü diye girilen evde şoke eden manzara!

Antalya'da uzun süre dışarı çıkmadığı için öldüğü düşünülen Ali Y.'nin evine polis eşliğinde girildi. Yalnız yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Ali Y. evde bulunmazken, duvara ve tavana çizili gamalı haç sembolleri dikkat çekti.

Antalya'da sahibi öldü diye girilen evde şoke eden manzara!

Antalya'nın Kepez ilçesi Karşıyaka Mahallesi 3239 Sokak'taki 3 katlı apartmanın giriş katındaki dairede meydana gelen olayda, dairede yalnız yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Ali Y.'yi uzun süredir görmeyen komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, dairenin kapı ve pencerelerinin kilitli olması nedeniyle içeri giremedi. Kapının açılması için itfaiye ekiplerinden destek isteyen polis, savcıdan da eve girebilmek için izin istedi.

AYNADAKİ YAZI...

Ali Y.'nin tedaviye ihtiyacı olabileceği düşünülerek sağlık görevlileri de hazır bekletildi. Nöbetçi savcılık tarafından verilen iznin ardından kapı çilingir tarafından açıldı. İçeri giren polis ve sağlık ekipleri Ali Y.'yi evde bulamadı. Zeminde halı ya da kilim bulunmazken evin tüm pencerelerinin siyah örtü ile kapatıldığı görüldü. Evin duvarlarına ve tavana ise gamalı haç sembolleri çizildiği görüldü. Ali Y'nin kendisine ait bir vesikalık fotoğrafı yapıştırdığı aynaya ise 'Gestapo Kowalski' yazdığı görüldü.

Polis, evdeki gamalı haç işareti ve 'Gestapo Kowalski' yazısından görüntü aldı. Ali Y.'nin bulunması için çalışma başlatıldı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Bunlar türkiye de suç mu? izinsiz adamın evine gir, görüntü al. Asıl suç bunlar. Konut dokunulmazlığı diye birşey duymadınız mı
savcılıktan alınan izinden sonra diyor. İzin girilme yok
@schraube TOSUNCUĞUM, adam ölmüş olabilir diye girilmiş. hatta sağlık ekipleri bile hazır bulundurulmuş. haberi poponla değil gözlerinle okursan anlarsın. ha sabunluysa yine anlamasın.
ruh hastasimisin adama yardim etmek tedavi amacli girilmis savcilik izin vermis kime baslka kafayi calisitirin birqz yarin bi yakinina tecavuz edildigi olduruldugu zaman devlet neden onlem almiyo dersiniz
Gökçeğe sorsunlae darbe habercisi olabilir:):):):):)
adam istediği şeyi yazar çizer kimene
delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış
gerçekten psikolojimiz bozuk böyle gestapolardan çok var
sana ne la gamalı haç ta koyar satanist sembolleri de koyar. Ne işiniz var adamın evinde? Hödükler sürüsü
Kimse hakkında bir suç hatta suç şüphesi bile olmayan birinin evine girip bak bunlar "riskli" ve "tehlikeli" diye eşyalarına müdahale edemez ve adamın evini teşhir edemez. Asıl bu suçtur.
adamın kaçırılma ihtimali var. suikaste uğrama ihtimali var. calışmalar da bu yönde sürüyo zaten. az bi düşünün de yorum yapın.
Diğer Haberler