HABER

Antalya'da "kıskaç" operasyonu

Antalya'da "kıskaç" operasyonu

ANTALYA İHA) - Antalya'da 8 ayrı noktada eş zamanlı olarak düzenlenen fuhuş operasyonunda 3'ü kadın toplam 12 kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, bazı şahısların Arapsuyu Mahallesi, Akdeniz Bulvarı ve civarında bazı bayanlara organize fuhuş yaptırdığı ve bu bayanlara yer temin ettiği ihbarını aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nce 8 ayrı noktada eş zamanlı yapılan 'Kıskaç' kod adlı operasyonda fuhşa aracılık yaptığı ileri sürülen A.E, M.D, A.E, T.D, H.O, E.Y, H.Y, H.S. ve M.İ. isimli kişilerle fuhuş yaptığı tespit edilen F.A, M.B, E.K. isimli bayanlar yakalandı.

Yakalanan şahısların ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca, 18 adet fişek, 1 adet kuru sıkı tabanca, 15 gram esrar, 2 adet kısa mesafeli uyarı için el telsizi, 3 adet otomobil ele geçirildi. Ele geçirilen 2 adet el telsizinin, yaklaşan polis ekiplerini çetenin diğer elemanlarına haber vermek için kullandıkları tespit edildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki sorguları tamamlanan şahıslar, Antalya Adliyesi'ne sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön