Antalya’da patenci çocuğa otobüs şoföründen tokatlı dayak

Antalya’da şehir içi yolcu otobüsü şoförü, patenci çocuğu araca tutunduğu gerekçesiyle bir çocuğu dövdü. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Çocuğu, otobüs şoförünün elinden esnaf kurtardı.

Olay, akşam saatlerinde Kepez ilçesi Dokuma Ulus Mahallesi Mehmet Akif Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre cadde üzerinde ilerleyen bir şehir içi yolcu otobüsüne yaşları 10 ile 12 arasındaki 3 patenci çocuk tutundu. Çocukların otobüse tutunduğunu gören şoför ise bir süre ilerledikten sonra kenarda beklemeye başladı.

Çocukların sağdan geldiğini gören şoför hızla aracından inerek çocukların üzerine yürüdü. Şoför, çocuklardan birini bir tokatla yere düşürüp tartaklamaya başladı. Çocuğun sağ kolundan havaya kaldıran şoför, daha sonra yere yatırıp yeniden yumruk attı. Çevredeki esnafın tepkisi üzerine şoför, çocuğu eliyle kaldırıp savurdu. İddiaya göre şoför, araya girmeye çalışan çevredeki esnafa da hakaret etti.

Hakaretlerin devam etmesi üzerine şoföre esnafın tepkisi de sert oldu. Şoför, daha sonra araya girenlerin ayırmasıyla olay yerinden otobüsüyle uzaklaştı. Tüm bu yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

DAYAK ANI KAMERADA

Görüntülerde otobüsün beklemeye başlaması, çocukların gelmesi ve şoförün çocuklardan 1’ine saldırması yansıyor. Çocuğun yere yatıran şoförün yumruk atması ve çevre esnafın da araya girmesi anbean görüntülere yansıdı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 127 yorum
Hakketmiş çocuk. Otobus altında kalsaydı yine şoför suçlu diceklerdi. Adam çocukların belkide hayatını kurtardı. Yeni nesil dayağın tadını bilmiyor. Her istesiğini yapmak istiolar
Vay be şoföre de yetişkin başka biri vuruyor.. Bu ülkenin tek sorunu eğitim..
Yok kardeşim kesin akbil basmadı diye dövüyor
Şiddet çözüm değil. Şöför yanlış yapmış eyvallah. Peki bu haber yerine şöyle bir haber okuyor olsaydık: otobüsün arkasına takılan patenci cocuklar otobüsün altında kalarak can verdi, şoför tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu adam çoluk çocuğuna ekmek götürüyor 3 tane zibidinin yüzünden neden bu hallere düşsün. Yine söylüyorum yaptığı çok yanlış o ayrı bir konu savunmuyorum elbette
@fatih_celebi_1986 tebrik ederim.
@fatih_celebi_1986 Aslında savunmak gerek kardeş... Aşırıya kaçmadan bi iki tane vurmuş iyi etmiş. Bu çocuğu anası babası defalarca uyarmıştır. O da asla öyle şey yapmam demiştir. Allah korusun aracın altında kalsa önce ana baba şoföre saldıracak. Uyarıdan, laftan anlamayanı, kilosu ölçüsünde silkelemek gerek...
İyi yapmış
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler