HABER

Antalya'daki mağaza soygunu

ANTALYA (İHA) - Geçtiğimiz günlerde Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde bir mağazada silahlı soygunu gerçekleştirenlerin sevgili oldukları ortaya çıktı.

İddiaya göre, Antalya'nın Manavgat İlçesi'ndeki Bim Mağazası'nda silahlı soyguna karışan zanlı, sevgilisinin verdiği çelişkili ifade neticesinde yakalandı. Mağaza soygunundan sonra geçirdiği şok nedeniyle hastaneye kaldırılan A.A. isimli bayan ile hastanede görüşen polis ekipleri, A.A'nın verdiği bilgileri inandırıcı bulmadı.

A.A'nın, silahlı bir kişinin mağazaya gelerek kasadaki yaklaşık 6 bin 463 YTL'yi alarak kaçtığını, kendisinin şahsı tanımadığını belirttiği kaydedildi. A.A'nın beyanı doğrultusunda mağazada herhangi bir emareye rastlayamayan ve beyanı inandırıcı bulmayan polis ekipleri, yaptıkları ayrıntılı araştırma neticesinde sonuca ulaşabildi.
Yapılan araştırma neticesinde mağaza çevresinde bulunan işyerlerinden edinilen bilgi doğrultusunda A.A'nın B.C. isimli bir erkek arkadaşı olduğu ve soygunu bu arkadaşıyla planlayarak gerçekleştirmiş olabileceği ihtimali üzerine harekete geçen Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Alanya'da B.C'yi paralarla birlikte yakaladı.

A.A. ve B.C'nin parayı çalarak silahlı soygun süsü verdiklerini itiraf ettikleri belirtildi. Zanlılar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler