Appiah çarketti

Düne kadar kulübü FİFA'ya şikayet edeceğini söyleyen Ganalı oyuncu, Sevilla zaferinden sonra ağız değiştirdi, bir an önce formasına kavuşmak istediğini kaydetti.

NE DEĞİŞTİ? Sezon sonuna kadar sahalara dönemeyeceği için Fenerbahçe'nin sözleşmesini dondurmak istemesi üzerine isyan eden ve buna izin vermediği gibi menacerleri kanalıyla sert bir açıklama yapıp, kulübü FİFA'ya şikayet edeceğini söyleyen Stephen Appiah, 180 derece döndü. Bu dönüşün nedeniyse, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde elde ettiği başarıydı. Kendisine ait internet sitesine bir açıklama yapan Ganalı oyuncu, durumuyla ilgili bilgi verirken, en kısa sürede sahalara dönmek için büyük çaba harcadığını ifade etti.

MUHTEŞEM BAŞARI Appiah, şunları dile getirdi: "Büyük ilerleme kaydediyorum. Her gün benim için daha iyiye gidiyor. Kafa olarak iyi durumdayım. Doktorlar geri dönmem için ellerinden geleni yapıyor. Sabırlı olmamı söylüyorlar. Biliyorum ki, taraftarlarımız en kısa zamanda sahaya çıkmamı bekliyor. Fenerbahçe, Devler Ligi'nde büyük bir başarı elde etti. Takım olarak nasıl geliştiğimizi gösterdik. Bu, muhteşem bir başarı. Her gün dünyanın birçok yerinden beni cesaretlendirecek mesajlar alıyorum. Herkese teşekkür ederim."