HABER

Apple Watch Series 8 için çarpıcı iddia! Önümüzdeki yıl görürseniz şaşırmayın

Apple Watch Series 7'nin ardından gözler Apple Watch Series 8'e çevrildi. Sektördeki kaynaklardan Ross Young'a göre ise Apple Watch Series 8 gelecek yıl piyasaya çıktığında daha büyük ekranlı bir model sayesinde üç farklı boyuta sahip olabilir. Yani önümüzdeki yılın Apple Watch'ında üç farklı boyut görürseniz şaşırmayın.

Apple Watch Series 8 için çarpıcı iddia! Önümüzdeki yıl görürseniz şaşırmayın

Apple, Apple Watch Series 7'yi geçtiğimiz ay düzenlendiği özel etkinlikte, iPhone 13 ailesi ile birlikte tanıttı. Yeni akıllı saatin Türkiye'deki ön siparişleri ise geçtiğimiz hafta başladı. Series 7'nin selefi Series 6, 40 mm ve 44 mm boyutlarındayken, Series 7 ise işleri büyüterek 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki farklı boyutta geldi. Bu kimseleri şaşırtmadı çünkü Apple bugüne dek Apple Watch ailesi için tüketicileri hep farklı boyut seçenekleri sundu. Ancak son gelen haberlere bakılırsa gelecek yıl tanıtılması beklenen Apple Watch Series 8'de bu durumun değişmesi mümkün.

APPLE WATCH SERiES 8'DE BOYUTLAR DEĞİŞİYOR MU?

Sektördeki isimlerden biri olan Ross Young'a göre Apple, Apple Watch Series 8'in ekran boyutlarında değişiklik yapabilir. Young'ın dediklerine bakılırsa Cupertinolu şirket yeni akıllı saati ile iki değil, üç farklı boyut sunabilir. Apple, daha büyük ekranlı bir Apple Watch Series 8 ile karşımıza çıkabilir.

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo'ya göre ise Apple Watch Series 8, vücut sıcaklığı izleme yeteneği gibi yeni sağlık özellikleri ile birlikte gelecek. Ancak bunun nasıl çalışacağı ve kesin olup olmadığı henüz belli değil.

Kısacası Apple Watch Series 8 çeşitli iddialarla gündeme gelse de hala gizemini koruyan bir model olmayı sürdürüyor.

Keşfet


En Çok Aranan Haberler