HABER

Arabulucu oldu

Aldatma yüzünden ayrılan Tiger Woods ve Elin Nordegren’in arasını bulacağı iddia ediliyor.

Eşi Elin Nordegren’i aldatarak gündemden düşmeyen dünyaca ünlü golf oyuncusu Tiger Woods’un evliliğini eski Spice Girls grubunun üyesi Victoria Beckham kurtarmaya çalışıyor. Eşinin kendisini aldattığını öğrendikten sonra evi terk eden Nordegren’in, eşi tarafından birçok kez aldatılan Beckham’dan akıl aldığı söyleniyor. Arkadaşlarının baskısına dayanamayarak Beckham’la buluşan Nordegren’ in eşini aldatmasını affetmekte zorlandığı söyleniyor.

GİZLİ BULUŞMA
Eşinin yakın arkadaşlarıyla çok iyi anlaşan ve sevdiği tarzda giyinen Beckham’ın Nordegren’e mutlu bir evliliğin yollarını anlattığı söyleniyor. Çocuklarına çok düşkün olan Beckham, Nordegren’e hayatını kendi ellerine almasını tavsiye ettiği iddia ediliyor. Eşinden her fırsatta özür dileyen Woods, Nordegren’in kalbini yeniden kazanmak için elinden geleni yapacak gibi...

Üç kez aldatıldı ama sessiz kaldı
Ünlü futbolcu David Beckham, eşini asistanı Rebecca Loos, seksi model Sarah Marbeck ve Mariann Fogarasy ile aldattı. Üç kez aldatılmasına rağmen bir kez olsun eşi hakkında olumsuz bir açıklama yapmayan Beckham’in bu sayede evliliğini ayakta tuttuğu söyleniyor. Beckham, eşinin bütün kaçamaklarına göz yumarak ailesini bir arada tutmayı başarıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön