SPOR

CANLI

Arda Turan çıldırdı

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, twitter üzerinden kendisi hakkında ortaya atılan iddiaya sert bir biçimde yanıt verdi. 

Arda Turan çıldırdı

AMK Spor'da yer alan haberde; Atletico Madrid’in ve Milli Takımızın yıldızı Ardan Turan, sosyal medya üzerinden kendisi hakkında ortaya atılan bir iddiaya yanıt verdi.

Spor hukukçusu Özcan Yüksel’in “Bursasporlu Ozan Tufan Fenerbahçe ile ön protokol imzaladı. Arda Turan, Ozan’ın FB’ye transferinde büyük rol oynadı” şeklindeki paylaşımda bulunması Arda Turan’ı öfkelendirdi. İddiaları sert biçimde yalanlayan Arda Turan, “Neyi biliyorsun, ben mi aramışım kanıtla yarın bırakacağım ama kanıtlayamazsan sen bırak bu işleri” şeklinde cevap verdi.

Turan ayrıca bir süre sonra da, “Ben hayatımda bir tek Selçuk ile Hamit ağabeye transferle ilgili söyledim, ‘bize gel abi, bize git’ dedim. Ozan Tufan kardeşimle hiç konuşmadım.” dedi.

Ozan Tufan’ı transfer listesine aldığı belirtilen Fenerbahçe’nin, Bursa’ya 1.5 milyon Euro artı Bruno Alves teklifinde bulunduğu söylentileri son dönemde kulislerde konuşulan konuların başında gelmekteydi.

İşte Özcan Yüksel’in twitter üzerinden attığı mesaj ve Arda’nın cevabı;


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
cok bile dayandı. herkes bıktı herseyden. ınsanları herseyden sogutuyor bazı midesizler
Arda nin GS hakkinda verdigi demeclerin yaptigi soylem ve hareketlerin benim gibi coğu GS lilarin hiç umrunda değil..Takimim kötü gününde çekip giden kendini GS li adleden bu sahsin benim GS imda yeri yoktur ve isminin GS imla anilmasi da miraliki bozuyor...Ispanya da mutlu olsun olmazsa da gelsin fb ye orda emre abisinin yolunda devam etsin..elini çabuk tutsun aziz yildirim gitmeden yerini saglama alsin,gerci emre abisi menejer olacakmis fb ye o halleder yerini ayarlar...
gitmeseydi nolcaktı bütün stat küfür edip hıslık edip yuhalıcak sonra her gittiği yer takip edilecek özel hayatı kalmayacak sonra bi bakmışşın çocuk yaşı gelmış 35 arkadaşım bıraz kendın olarak yorum yap sen olsan napardın......bu ülkede....
bir gsli olarak ARDA bizim canımızdır..her zaman kaptanımızdır..bir gün yine arenada beraber olcaz inşallah..her zaman dua ediyoruz senin için büyük kaptan :(
Takım
O
Av
P
Geri Dön