SPOR

CANLI

Arena'da olay pozisyon!

Galatasaray'ın Akhisar Belediye'yi konuk ettiği karşılaşmanın 23. dakikasında sahalarda pek göremediğimiz bir sahne yaşandı.

Arena'da olay pozisyon!

* Maçın fotoğrafları

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Melo bir pozisyonda rakibine faul yaptı. Israrlı itirazlarını sürdüren Melo, hakem Fırat Aydınus tarafından uyarıldı. Melo itirazlarını sürdürünce Fırat Aydınus, son uyarısını yapmak için Brezilyalı'nın yanına kadar geldi.

Melo, Aydınus'un kendisini tekrar uyardığı sırada konuşmaya devam etti... Daha sonra Fırat Aydınus'un Felipe Melo'ya küfür ettiği kameralara yansıdı.

Aydınus'un bu hareketi sosyal medyada büyük yankı buldu.

AYDINUS HAKEM SOYUNMA ODASINDAN ARADI
Sosyal medya ve TT Arena bu haberle sallanırken, Fırat Aydınus maçtan sonra gözyaşları içeresinde Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp’i aradı. Haberi kendisine babasının telefonla verdiğini söyleyen Fırat Aydınus, "Ayıptır, günahtır, kimler neden ne sebeple bu söylentiyi çıkarıyor. Ne yapmak istiyorlar? Ben bunca yıllık bir hakemim neden bir futbolcuya küfredeyim. Haberi babam verdi başkanım. Bu söylentilere inanamıyorum. Benim kullandığım dili bile bilmeyen bir oyuncuya bir hakem olarak nasıl hakaret ederim. Bunu insanlar nasıl yakıştırırlar bana" diyerek içini döktü.

Maç sonunda konu hakkında Hürriyet’e özel demeç veren MHK Başkanı Zekeriya Alp, "Bu yapılalanlar yapalar kimse ahlaksız bir tutum içindeler. Fırat Aydınus ve Aydınus gibi pırıl pırıl hakemlerimizden ne istediklerini anlayabilmiş değilim. Ama bunun ahlaksızca olduğunu söyleyebilirim" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
rezil herif sırtında bi tek fb forması eksik sen önce fb k.paşa maçında gösteremediğin kırmızı kartların hesabını ver inşlh son maçın olur.
Geri zekalı hemende Fenerbahçeye bok atıyorsun. O aydınuz denen zaat delikanlı olsa meloyu atardı. Geri zekalıııııııııı
caneri oyundan atanda bendim zaten. hem lan dediği için hem de 30 metreden duyduğu için hem de caner söylemediği için. biraz tarafsız olun fanatik olmayın eğer hakem küfür ettiyse cezasını çeksin tabiki ama fenerli demek ayrı bişey fenerli adam erkanın lan sözünü 30 metreden duyup caneri atmazdı
rezil olan senin itin şerefsiz
süleymanac ,,,Harbi Senin gibilerine HOŞTTTTTT derler,,,
derhal hakemlikten el çektirilmeli sabıkalı fener piyonu
fenerbahçemizin piyonu olsa kufredecegine aslanlar gibi şakkk diye kartını çeker sahadan siktir eder o kopegi ama nerdeee o yurek.. tum hakemler futbol camiası federasyon medye gs'nin baskı ve hegemonyası altında..
başrolde yine melo iti herzamanki gibi.hakemde küfür eder tabi niye etmesinki hakedene ediceksin
hayırdır melo sana naptı ki böyle konuşuyosun emre edince iyi adam da melo edince mi kötü artık şu bağnazlıktan kurtulun küfür her yerde kötüdür o adamlar parasını alır evine gider sen konuşursun onlar yürür sen ürürsün yani ;) tanımadığın adama böyle diyorsan sende bi sorun vardır boşver meloyu sen kendine bi uğraş bul ;)
bende sana ediyorum o küfürü o zaman
Ben de sana küfür edebilirim o zaman bu mudur yani
senin ananın amına da melonun tarağı girsin
OZAMAN BİZDE SENİN ANNEN HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEMİZDE SAKINCA YOK SENİNDE HAKETTİĞİN GERÇEĞİ OLDUĞUNUA GÖRE..
yi romi yiürsün? mi?
daha çoookk cekeceğiniz var melodan.şikeci haysiyetsiz fenevli.
Takım
O
Av
P
Geri Dön