Arınç'tan Vardar Ovası'na veto!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da kendisinden yardım isteyen bir sanatçıya şarkı söyletip, puan verdi.

Arınç'tan Vardar Ovası'na veto!

AK Parti Bursa Teşkilatı'nın bayramlaşma törenine katılan Arınç, daha sonra Balkan Göçmenleri Federasyonu'na (BAL-GÖÇ) bayram ziyaretinde bulundu. Federasyon Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan tarafından karşılanan Bakan Arınç, Bulgaristan Kültür Bakanlığı'nda ses sanatçısı olduğunu söyleyen Fahriye Güney'in yardım isteği ile karşılaştı.

Yurtdışındaki etkinliklere gitmek istediğini söyleyen Güney, Arınç'tan yardım istedi. Sanatçıdan öncelikli olarak bir şarkı söylemesini isteyen Arınç, söylediği iki şarkıya 10 üzerinden 7 puan verdi. Arınç, ‘Vardar ovası' türküsünü seslendirmek isten sanatçıya, "Şimdi sen onu söylerken rakı getirirler. Sen onu ben gittikten sonra söylersin” diyerek espri yaptı. Güney'in ‘Arda boyları' şarkısına 10 üzerinden 11 puan verdiğini söyleyen Arınç, güldürdü.

**Arınç, burada yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

**

"Hepimiz için Allah tekrarını nasip etsin. Ramazan huzurlu geçti. İnşallah bundan sonra da huzur içinde yaşarız. Bursa, Balkanlar'ın küçük bir örneğidir. Hepsi işini iyi yapan dürüst, çalışkan insanlar. Sizin Bursa'ya katkınız çok. Ben sırf bayram tebriki için geldim. Önemli olan kalp birliğimiz ama sandık gelince de bizi unutmayın."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 125 yorum
artık atatürk ün sevdiği şarkılara bile tahammülleri yok sizi gidi cemaat kuklaları
Yuh be bu kafaya. Yani nasıl işi Atatürk'e bağladın şaştım. Birilerini kullanıp içinizdekini gizlemek kanınıza işlemiş. Vallahi yazık herşeye Atatürk deyip her işle ilişkilendirip itibarsızlaştıran asıl senin gibilerdir.
sevimsiz dilenci kılıklı herif.bunlar için cehennemde özel yer yapılır herhalde.yalan,dolan,riyakarlık hepsi bunlarda.normal cehennem kesmez bunlara.allah belalarını verirde bizde görürüz inşallah.rakıymış.sen çevrene doluşmuş hırsızlara bak.
Böyle birini vekil seçerseniz bu rezillikler size az bile..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler