Arka Sokaklar'a hangi oyuncu katıldı? Arka Sokaklar 528. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar'a yeni bir oyuncu katıldı. Arka Sokaklar'ın 528. yeni bölümünde Nami Esatgil, Rüştü karakteriyle ortalığı karıştıracak. Arka Sokaklar'ın 528. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde, Seray'ın ölümü Mesut ve Selin'in başına dert açıyor. Diğer yandan ise Rıza Baba ve ekibi tek yürek olarak Nadir'i yakalamak için büyük bir plan kuruyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanları ve detaylar.

Arka Sokaklar'a hangi oyuncu katıldı? Arka Sokaklar 528. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin; yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, beğeni ile izlenen efsane dizisi “Arka Sokaklar”ın oyuncu kadrosuna usta bir oyuncu dahil oldu.

Ünlü oyuncu Nami Esatgil 25 Ekim'deki bölümde kadroya katılacak ve Rüştü karakterine hayat verecek. Nami Esatgil zaman zaman dizideki bazı karakterlerin dublajını da üstleniyor.

nami-esatgil-20191015114635-QcDq

ARKA SOKAKLAR 528. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde, Seray, İstanbul'a tekrar döndükten sonra Mesut'un peşine düşüyor. Mesut'un kendisine yaptığı iyilikler yüzünden ona aşık olan Seray'ın cesedi bulunuyor. En son irtibatta olan kişi Mesut olarak göründüğünden ekibimize haber veriliyor. Seray'ı kimin öldürdüğünü bulmak için harekete geçen Selin ve Mesut sıkıntılı anlar yaşıyorlar. Selin, Seray'ın kardeşine ulaşır. Ablasını öldüren adamın yerini sorduğu sırada adam Selin'in sırtına silahını dayar.

Ekip, ünlü moda tasarımcının dükkanına saldıran bir şebekenin peşine düşüyor. Rıza Baba, özellikle güvendiği Hüsnü'yü tasarımcıyı korumakla görevlendiriyor. Hüsnü, tasarımcının evine yerleşerek gelecek olan tehlikelerden adamı korumaya başlıyor; fakat, adamın efemine kişiliği yüzünden ekibin diline düşüyor, özellikle de Mesut'un... Hüsnü ve moda tasarımcısı arasında yaşananlar ise, komik sahnelere neden oluyor.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
18 Ekim 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 527. bölümde ekip, uyuşturucu kartelinin patronu olarak şüphelendikleri Nadir'in, Ezgi'nin tanıdığı çıkması karşısında büyük şok yaşadı.

Sait'in ve torbacıların ölümünde aynı parmağın olduğunu anlayan ekip iki olayın avukatlığını yapan kadının peşine düşüyor. Bahar 7-24 avukat kadını takip ederken ekip, uyuşturucu dağıtanların peşine düşüyor. Her iki olayında ucu işadamı Nadir'de kesişiyor. Bahar, avukat kadının Nadir'in işyerine girdğini ekibe bildirdiğinde şüpheler daha da artıyor.

Düzenlenen polis balosunda da ilginç bir durum yaşanıyor. Baloda Nadir de bulunmaktadır. Nadir, yüklüce bir bağış yaparak kirli işlerini örtme peşindedir; fakat, Rıza Baba, Engin Müdür ve Başkomiser Hüsnü bu iyi adam pelerininin altındaki kötü adamı hissederler. Ekibmiz, balo esnasında ikinci bir şaşkınlık yaşarlar. Ezgi de baloya gelmiştir ve Nadir ile çok sıkı fıkıdırlar. Nadir, Ezgi'nin manevi babası çıkar. Olaylar giderek karıştığı sırada Bahar ölümle yüzyüze kalır. Nadir, Bahar'ın avukatı takip ettiğini anlar. Peşine adamlarını takar. Işıklarda Bahar'ın arabasına yaklaşan adamlar dört bir koldan arabaya ateş ederler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
1000 bölümdür bi bu mu katılmamış:))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler