HABER

Arkadaşını vurdu, silahı kalbine dayadı

Arkadaşını bacağından vuran ve daha sonra arkadaşının işyerini kurşun yağmuruna tutan şahıs en sonunda kafasına silahı dayayarak intihar etmek istedi.

Arkadaşını vurdu, silahı kalbine dayadı

Edinilen bilgiye göre, Adıyaman'da arkadaş oldukları ve daha önceden ortak iş yaptıkları öğrenilen K. T ile K. A arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı.

[

](http://video.mynet.com/habervideo/Silahi-kalbine-dayadi/969113/)

Gölbaşı Caddesi Gazi İlköğretim Okulu karşısındaki işyerinde bir süre oturduktan sonra aralarında tartışma çıkan iki arkadaştan K.A belindeki tabancayı çıkartarak K.T'ye ateş etti. Daha sonra arkadaşının iş yerine kurşun yağdıran K.A elinde silah ile Atatürk Bulvarı üzerine doğru yürüyerek gitti. Sağ bacağından yaralanan şahıs 82. Yıl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri silahlı şahsı takip ederek teslim olması yönünde ikazda bulundu. Polisin ikazlarına aldırış etmeyen şahıs birkaç el havaya ateş etti. Atatürk Bulvarı üzerindeki Türk Telekom önünden tekrar arkadaşını vurduğu yere gelen şahıs polisin müdahale etmesi halinde kafasına dayadığı silahı ateşleyeceğini söyledi.

Kafasına ve kalbine doğrulttuğu silahla intihara teşebbüs eden şahsı polis ekipleri ikna etmekte zorlanınca olay yerine özel hareket ekipleri çağrıldı. Özel hareket ekipleri şahsın etrafında güvenlik aldıktan sonra kısa sürede şahsı ikna ederek elinden silahı almayı başardı.

Şahıs polis ekipleri tarafından Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülürken, şahsın alkollü olduğu öğrenildi.

Yaralı şahsın sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, bacağına bir kurşun isabet ettiği bildirildi. K.A'nın iş yerine ise iki kurşunun isabet ettiği görülürken, olay yeri inceleme ekipleri olayla ilgili inceleme yaptı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön