Arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj attı, ardından canına kıydı

Bilecik’te 24 yaşındaki genç, arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj attıktan sonra canına kıydı.Alınan bilgilere göre, Bilecik’te bir tekstil fabrikasında çalışan 24 yaşındaki Şamil Atak isimli genç, dün gece telefon rehberindeki sevdiği arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj atmasının ardından saat 02.00 sıralarında merkez Künçeyiz köyüne gitti.

Arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj attı, ardından canına kıydı

Bilecik’te 24 yaşındaki genç, arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj attıktan sonra canına kıydı.
Alınan bilgilere göre, Bilecik’te bir tekstil fabrikasında çalışan 24 yaşındaki Şamil Atak isimli genç, dün gece telefon rehberindeki sevdiği arkadaşlarına "Hakkını helal et" diye mesaj atmasının ardından saat 02.00 sıralarında merkez Künçeyiz köyüne gitti. Aslen bu köylü olan Şamil Atak, burada amcasının ruhsatlı silahını alarak evde kafasına bir el ateş etti. Evde bulunan amcası ve yengesi silah sesini duymazken, Şamil Atak cansız bedenini sabah 06.30 sıralarında amcası buldu.
Durumu hemen muhtara ve jandarma haber veren amca Selim Atak, yeğeninin cansız bedeni yanında sinir krizi geçirdi. Olay yerine Jandarma Olay Yerin İnceleme ekipleri gerekli incelemeleri yapmasının ardından, Cumhuriyet Başsavcısı köyü geldi. Son incelemeleri savcı yaparken, gencin naaşı Bilecik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Arkadaşlarına

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler