Arzu Sabancı isyan etti: 'Kötü söz söylemekten utanmayan bir toplum nasıl olmuşuz'

Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı oğlunun instagram sayfasına gelen yorumları görünce tepki gösterdi.

Arzu Sabancı isyan etti: 'Kötü söz söylemekten utanmayan bir toplum nasıl olmuşuz'

Sürekli olarak oğlunun Özge Ulusoy ile olan ilişkisine karşı çıktığı şeklinde haberlerle tanıdığımız Arzu Sabancı oğlu Hacı’nın bitirdiği ilişkinin ardından bir yorum yapmamış olsa da onu yakından takip etmeyi sürdürüyor. Arzu Sabancı oğlunun instagram sayfasını kontrol ettikten sonra yazdıklarıyla onun ne kadar üzerine titrediğini bir kez daha gösterdi. İşte Arzu Sabancı’nın oğlu hakkında yapılan ‘Çirkinsin, şişko’ gibi yakışıksız yorumlara gösterdiği tepki: “Arada bir sayfandaki yorumlara bakıyorum. Bu kadar terbiyesiz, kin ve nefret dolu, kötü söz söylemekten utanmayan bir toplum nasıl olmuşuz? Allah ıslah etsin bunları. Sen belli ki okumuyosun ve bu mahlukatları silmiyorsun.”
haci-ic

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Kalite Tesadüf Değildir...Güzelsen,Yakışıklıysan Yada Zenginsen Böyle Terbiyesizliklere,Fesatlıklara ve Çirkinliklere Hep Maruz Kalınacaktır Malesef...
ne takip ederim ne bizi ilgilendirir.. rezil rezil hayatlar işte para ve marka giyinmekte yetmiyor insanın doğasından gelmesi olması gereken niteliği bazen kaliteli yapmaya yetmiyor.. sadece yaldızlı paketler ambalajlar o gördüğümüz..önce insanın ruhunda kalite olacak değerlerinde ve kararlarında zaten etkisi ilişkilerine yansır ..ne demişler ucuz etin yahnisi bu kadar olur;))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler