MAGAZİN

Arzu Sabancı'nın koronavirüs uyarısı sosyal medyada olay oldu

Arzu Sabancı koronavirüs paylaşımıyla sosyal medyanın diline düştü. Sabancı boğaz manzaralı evinden uyarıda bulundu.

Arzu Sabancı'nın koronavirüs uyarısı sosyal medyada olay oldu

Sosyetenin ünlü isimlerinden Arzu Sabancı, takipçilerini koronavirüse karşı uyardı. 'Tedbiri elden bırakmayın' diyen Sabancı, Instagram sayfasında şu mesajı paylaştı:

"Aşı da olsanız... Hastalığı geçirmiş antikorunuz da olsa... Risk her zaman var... Evde kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam... Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz.... Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden... Sakın evde sıkıldık demeyin... Rahat nefes aldığınız güne, evinizde olduğunuza şükrederek... Evde kalmaya devam...."

608002f0c9de3d376c75b81b

Arzu Sabancı'nın boğaz manzaralı evinden çektiği fotoğrafla yaptığı paylaşım sosyal medyada çok konuşuldu.

Sabancı'nın bu paylaşımına çoğu takipçi "Bizimle dalga mı geçiyorsunuz" diyerek tepki verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
oturduğun yerden işler tıkırında bi ekmek parası bulamayan kredilerini ödeyemem insan ne yapsın???
he babam üç gün gezsrn evini bitiremesin sıkılacak zamanın olmaz bizim 3cocuk 50 M2 evde. gece zor idare ediyoruz
@azad_1930_epagi Sonuç? 50 m2 evde de, 500 m2 evde de insan tek yatağa yatar ve uyur. Aynı anda iki yatağı kullanamaz. Aynı anda iki yere oturamaz...
Hocam 3 cocugu yaparken devletin sana 200 m2 ev mi verecegini düsündun ? Siz hayatta her guzel seyin size sunulmasini bekliyorsunuz.
@key23 Tarihten beri, insanın hırsları değil midir zaten dünyayı katan? Mesela, Yunan felsefe tarihinde, aristokratların oluşma sürecinde bile başlangıç itibari ile bir açlık ve yamyamlık göze çarpıyor. Fetihler yapılmış olunmasa soylu bir sınıf da olmayacaktı belki de. Daha sonrakilerin doğumlar yolu ile kazandığı soyluluk payesini ilk olanlar harp ve fetihler ile kazanmış. Başlangıçta o insanlar da sıradandı belki de. Ama hırsları, onları soylu yapmış. İnsanın hırsı, peşini bırakmıyor ki. Bir hırsa kızan da ona sahip olamadığı için kızıyor. Onun, gereksiz olduğunu düşündüğü için değil!
Ne yazık ki Koskoca Sakıp Sabancının varislerinin yaptıkları içler acısı. Her halde büyük üstad bu günleri görebilseydi kendini o kadar da sıkmazdı. Torunlarının karışmadığı olay kalmadı. Allah var, Koç ailesi bu konuda çok oturaklı.
@fatih_aksut_1985 Aileleri mukayese etmek gibi bir durum söz konusu olsa da, evlilikler yolu ile pek çok ailenin birbirine bağlı olduğunu da unutmamak lazım. Örnek, Doğanlar'ın bir kızları Boynerler ile bir kızları Sabancılar ile evli. Yine benzer şekilde, Demirören ve Kalyoncu, Kıraç ve Koç aileleri de evlilikler yolu birbirlerine bağlı. Duruma böyle bakınca aslında engin bir portre ortaya çıkıyor!
@fatih_aksut_1985 Oturaklılık konusu da göreceli. İş dünyası, istihbarat vb. konularda tecrübesi çok olan, 70'e merdiven dayamış bilge bir tanıdık büyüğüm, bana, "İş adamları hep gridir." der. Yani, renkleri beyaz ya da siyah olmaz demek ister. Ben de susarım.
Geri Dön