Aşk Ağlatır 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aşk Ağlatır'da Ada beyaz elbiseli yeni haliyle büyüledi!

Show TV'nin sevilen dizisi Aşk Ağlatır'ın 10. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Beyaz elbisesiyle bambaşka bir görünüme kavuşan Ada’nın Rüzgar’la buluştuğu Aşk Ağlatır'ın yeni bölüm fragmanında Yusuf’un harekete geçtiği anlar gerilimi yükseltiyor. Nalan’ın ölüm-kalım savaşı veren Çiçek’e neler yapacağı merakla beklenirken, hastane koridorlarında birbirine destek veren Yusuf ve Ada’nın endişeli halleri dikkat çekiyor. İşte Aşk Ağlatır 10. bölüm fragmanları ve özeti.

Başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı'nın paylaştığı Aşk Ağlatır dizisinin 3 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan 10. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır, her Pazar Show TV’de ekrana geliyor.

Aşk Ağlatır (3)

AŞK AĞLATIR 10. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Beyaz bir elbise giyen Ada’nın güzelliği ile dikkat çektiği Aşk Ağlatır'ın yeni bölüm fragmanında, Nalan’a raporu vermek istemeyen Çiçek’in merdivenden yuvarlandığı anlar yürekleri ağza getiriyor. Yusuf ve Rüzgar’ın karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda Rüzgar’ın, “Herkes kendi hikayesini yaşar Yusuf. Sen kendi hikayeni, Ada kendi hikayesini!” sözleri üzerine Yusuf’un vereceği tepki merakla bekleniyor.

AŞK AĞLATIR’IN 9. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ada’ya söylediklerinden dolayı çok pişman olan Yusuf, ona haksızlık ettiğini düşünmeye başladı. Soluğu Ada’nın yanında alan Yusuf, özür dileyerek kendini affettirdi. İsmail, Özben ailesinin servetinin gerçek sahibinin Ada olduğunu öğrendikten sonra bir plan yaptı ve Mert’le yüzleşti. Mert, İsmail’in bu sırrı saklaması ve sessiz kalması için bir yol düşünmeye başladı. Bu sırada Mustafa’nın paralarını İsmail’in gizlice sakladığını ve kaptırdığını öğrenen Ada ve Üftade, İsmail’i evden kovdu.

Aşk Ağlatır (6)

Mahallesindeki lokantayı devralan Sumru; Fırat, Yusuf ve Çiçek’in yardımıyla işleri yoluna koydu. Dedesi Hikmet’in evinin yandığını öğrenen Yusuf apar topar dedesini alarak pansiyona getirdi. Yaptığı şantajla Mert’ten yüklüce bir para alan İsmail ise, paraları harcamakla meşguldü. Havanın giderek soğuduğu, Ada’nın ise yakacak bir şey bulamadığı günlerde Yusuf, Ada’ya yardım etmek için elinden geleni yaptı fakat sobanın duman sızdırmasıyla Ada ve yengesi büyük bir tehlike yaşadı. Dumandan etkilenen yengesini hareketsiz halde bulan Ada, Yusuf’tan yardım istedi ve kendi de daha fazla dayanamayarak fenalaştı.

Aşk Ağlatır (1)

Yusuf ve Fırat’ın yardımıyla hastaneye yetiştirilen Ada ve Üftade kazayı ucuz atlattı. DNA testi yaptıran ve çocuğun babasının Mert olduğunu kanıtlayan Nalan, planını uygulamaya koydu. Nalan’ın sözleri üzerine Yusuf’a yük olduğunu düşünen dedesi Hikmet, pansiyondan ayrılarak otele yerleşti. Ada’ya maddi olarak yardım edememenin huzursuzluğu, dedesine bakamamanın çaresizliği üzerine Yusuf, Salih’in iş teklifini kabul etti. Nalan’ın çantasından düşen DNA testini merakla okuyan Çiçek’in büyük bir şok yaşadığı final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Aşk Ağlatır (4)

MF Yapım imzalı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağız Can Konyalı paylaşıyor.

Aşk Ağlatır (5)
Aşk Ağlatır’ın yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV'de!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler