MAGAZİN

Aşk Laftan Anlamaz 1. Bölüm Fragmanı

Show TV ekranlarının ilk yaz porojesi belli oldu.Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken yıldız isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaşıyor. "Aşk Laftan Anlamaz" şimdiden takipçilerinin ilgi odağı oldu.

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!

Bi Yapım'ın merakla beklenen yeni projesi "Aşk Laftan Anlamaz"da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı 'Murat Sarsılmaz' olarak seyirci karşısına çıkacak. Hande Erçel, dizinin Hayat'ı olarak izleyiciyle buluşacak. Giresun'da doğan ve İstanbul'da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan 'Hayat', bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat'ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Aşk Laftan Anlamaz, ilk bölümüyle 15 Haziran Çarşamba akşamı saat 21.00'de Show TV ekranlarında başlıyor.

BURAK DENİZ KİMDİR?

20 Ekim 1989 yılında İstanbul'da dünaya gelen yakışıklı oyuncu Kaçak dizisinde Burak karateriyle hayat vermiş ve başarıyı yakalamıştı. Oyunculuk yaşamına ilk olarak Kolej Günlüğü dizisiyle başlamıştır. Son olarak Tatlı Küçük Yalancılar yapımında Toprak rolüyle izleyiciyle buluşmuştur.Show TV ekranlarının yeni başlayacak olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Güneşin Kızları'nın güzel oyuncusu Hande Erçel ile birlikte başrolleri paylaşacak...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler