HABER

Askerler gösteride tuğlaları kıramayınca

Rus askerlerin iki tuğla üzerine yerleştirilen bir tuğlayı kıramayışı sadece izleyenleri değil aynı sahnede bulunan diğer askerleri de güldürdü.

Askerler gösteride tuğlaları kıramayınca
Rus özel kuvvetlerine mensup 3 askerin yaptıkları bir şovda iki tuğla üzerine yerleştirilen bir tuğlayı kıramayışı sadece izleyenleri değil aynı sahnede bulunan diğer askerleri de güldürdü. Ritmik bir müzik eşliğinde yumrukları ile önce tahta parçalarını kıran askerler daha sonra tuğla kırmaya çalışınca olan oldu. Sırayla önlerindeki tuğlalara vurarak kırmaya çalışan askerler başarısız olunca seyircilerden gülme sesleri duyuldu. Tuğlanın kırılmamasına kızan bir asker tuğlayı tekmeledi ancak yine kıramadı. Duruma sahnede bulunan askerler de gülmekten kendilerini alamadı. Sahnede bulunan askerler tuğlaları bezler ile sahne dışına taşırken izleyiciler de askerlere moral vermek amacı ile askerleri alkışladı.
DHA

[Askerler gösteride tuğlaları kıramayınca](http://video.mynet.com/habervideo/Askerler-gosteride-tuglalari-kiramayinca/1113182/ "Askerler gösteride tuğlaları kıramayınca") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön