KADIN

Aslan burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Aslan burcu Haziran 2015 aylık burç yorumları

Haziran ayında Aslan burcunu neler bekliyor Mynet Astroloji Danışmanı İremsu anlattı.

GENEL BAKIŞ

[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

Sevgili Aslan'lar Haziran ayında sizleri güzel sürprizler bekliyor.

İlk önce 2 Haziran'da dolunaydan bahsetmek isterim. Bu dolunay aşk evinizde gerçekleşecek. Hedeflerinize bakacaksınız, arkadaşlıklarınızı ve sosyal dünyanızı gözden geçireceksiniz.

Bu Dolunayda hem sosyalleşmek isteyeceksiniz hem de durdurucu etki altında olacaksınız. Mali konulara dikkat etmelisiniz. Bu dolunayda aşkı ve ilişkileri en güzel şekilde yaşamak için biraz beklemelisiniz.

5 Haziran tarihinde güzel bir enerji olacak. Venüs burcunuzda seyrine başlayacak. İstediği gibi sosyalleşemeyen tüm Aslan'lar için bir lütuf geliyor. İletişiminize yine de dikkat etmenizi tavsiye ederim.

12 Haziran'da ise Merkür düz seyrine geçiyor. Bu dönemde fırsatlar enine boyununa incelendiğinde, ilişkiler daha akıllıca gözden geçirildiğinde adım atılabilir.

16 Haziran'da yeniay İkizler burcunda oluşuyor. Çok güzel bir yeniay olacak. Her şeyiyle yeni bir sayfa açtıran bir yeni ay olacak. Aslan'lar için çok güzel bir dönem olacak.

21 Haziran'da ise Güneş -Yengeç burcunda olacak, bir yandan parlarken, bir yandan da duygu dünyanız da son derece olumlu olacak.

24 Haziran'da benim sizlere tavsiyem gereksiz gerginliklere, huzursuz insanlara ve tuhaf insanlara izin vermeyin. Olabildiğince ruhsal ve fiziksel sizi rahatsız edecek her şeyden uzak durun.

Aslan burcu günlük burç yorumlarını okumak için tıklayın!

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Haziran arası: 2 Haziran tarihinde Yay burcunda oluşacak Dolunay, enerjinizi hangi yöne, hangi alanda ortaya koymanız gerektiğini belirleme anlamında önemlidir. Aynı anda bir çok aktivitede bulunmak, sürekli hareketlilik, aşkta deneyimsel davranmak, gelir geçer ilişkiler yaşamak, hiçbir şeyle yetinmemek, daha fazlasını istemek, kendinize özgü şekilde düşünmek, hayattan sürekli keyif alma arzusu abartmanıza neden olabilir. Her şeyi kendinize göre değerlendirdiğiniz için, fazla coşku, yanlış ilişkilere, tatminsizliğe yol açabilir. Bu Dolunayın Neptün ile görünümü ve Merkür geri hareket dönemine denk geldiğini düşünürsek hem mali konularda riskli işlere kalkışabilirsiniz hem de düşünmeden hareket edip, hedefinizden şaşabilirsiniz. Dikkatli olmak lazım.

3 Hazirandaki görünüm, sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla olan güçlü iletişimin, birbirimizi dinlemenin, paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz, konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor. 5 Haziran tarihinde Venüs, burcunuzda ilerleyecek. Hem ilişki anlamında sizi güçlendirici hem de hayatın lezzetli, keyifli yanlarını hissedebilmeniz yönünde renklendiricidir. O en cömert özelliklerinizi sıcacık yüreğinizle insanlara sunarsınız. Sizi sevmeleri, saymaları, güzel bir insan görmeleri gururunuzu okşar. Bu parlak ışık altında gözler kamaşacaktır.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran tarihindeki görünüm, yolculuklar, kişisel girişimler, haberleşme ve görüşmelerde gerçekçi bir şekilde ve gelişim yönünde hareket edebiliriz. Kimlerle ne gibi ilişkilerimiz var, yapmak istediğimiz, bir araya geldiğimiz, görüşeceğimiz insanlara daha dikkat ederiz.

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda Yeniay oluşacak. Bu oldukça aktif bir Yeniaydır ve görünümleri de bir hayli yüksek enerjinin göstergesidir. İnsanları kolaylıkla ikna edebilmenizde yardımcı olduğu için, önümüzdeki iki haftalık süreçte hedefinize ulaşacak şekilde bilgilenmenizde, araştırmanızda, aktif bir şekilde ilerlemenizde size hız kazandırır. İdeallerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal hayatta kendinizi tanıtarak insanların dikkatini çekmeniz kolaylaşır. Bu dikkat çekicilik, iletişimin her alanında göze çarpar. Projelerinizi sunmak için, görüşmeler yaparsınız, yolculuklara çıkarsınız, gruplar içinde yer alabilirsiniz, sizinle aynı görüşte olan kişilerle yan yana gelerek ekip halinde çalışabilirsiniz. Yeniayın görünümleri hedefe ulaşmak, bilgilenmek, araştırmak, veri toplamak, bunları değerlendirmek yönünde de olumludur. Yeni arkadaşlıklar, sürprizlerle karşılaşmak yönünde de faydalıdır. Ancak bir konuda size tavsiyem, yaptığınız işin, gittiğiniz yolun bilinçli şekilde takipçisi olmanız, sorumluluklarınızın farkında olarak, kararlılık göstermenizdir.

22-28 Haziran arası: 24 Haziran-9 Ağustos tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, enerjinizi bir hedefe yönlendirmekte ve dışarıda aktif bir şekilde işlerinizi yapmakta zorlanmaya neden olabilir. Bu geçiş sırasında, fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak öfkelenme hali ve bu öfkenin içe yönelmesiyle strese davetiye çıkartırsınız. Sağlığınızı zorlarsınız. Ailenizle ilgili geçmişte yaşananlar, çocuklukta geçirilen bir takım problemler, son iki yıllık süre içinde yaşanan bir ayrılık, bazı tersliklerin üzerinde daha fazla durmanız, motivasyonunuzu düşürür. Bundan kaçınmak gerekiyor. Benim bu dönemde size tavsiyem, kendinizi bırakmayın. Bilakis moralinizi yükseltici, sizi hareketlendirici aktivitelere yönelmek, güvendiğiniz insanlarla konuşmak, gezmek, keyifli bir şeyler yapmak gibi.

İŞ VE KARİYER

1-7 Haziran arası: 5 Haziran tarihinde başlayan Venüs-Aslan geçişi, kariyer hayatınızla ilgili konularda da etkilidir. Hem çevrenizle uyumlu ilişkiler kurmanız hem de mesleğinizi başarılı şekilde sergilemenizde desteğinizdir. Takdir edilmek hoşunuza gider. Çalıştığınız alanda konumunuz ne olursa olsun öne çıkarsınız.

8-14 Haziran arası: 9 Haziran tarihindeki görünüm, gayet hoş ve sürpriz gelişmelerin işaretçisidir. Sosyal platform veya birileri aracılığıyla tanışacağınız kişi sizin için gayet etkileyici olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, hedef olarak belirlediğiniz bir konuda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Bu gelişme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. 12 Haziran tarihinde Merkür geri hareketinin sona erecek olması tabii ki yavaş yavaş sosyal ilişkilerimiz, plan ve projelerin yerli yerine oturtulması, geri hareket sırasında yapılmış görüşmelerin sonuçlarının alınması ve sizin de 19 Mayıs tarihinden bu yana düşündüklerinizi önümüzdeki bir haftalık gölgeli günleri hesaba katarak tekrar düşünüp, yürürlüğe koymanız yönünde olumlu buluyorum.

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki, Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla olan güçlü iletişimin, birbirimizi dinlemenin, paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz, konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Sizler de iç dünyanıza şöyle bir çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakinlik, iç huzuru ve iç sesinizle temasta kalabilirsiniz. Güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya, bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli, son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı çevrenizdeki kişilerin sizin içinize kapandığınızı düşünmeleridir. Oysaki yaşamınızı gözden geçirmek kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit edebilmeniz açısından gayet faydalıdır.

22-28 Haziran arası: 22 Haziran tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, siz Aslanlar için tabii ki son derece olumlu değişimleri işaret ediyor. Özgüven duygunuzu yükseltiyor. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz yenilikleri uygulamak adına hevesli olduğunuzu gösteriyor. Karşınıza çıkan fırsatlar, sürprizler hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın kuvvetlenmesini sağlıyor. Girişimlerde bulunarak, farklı yerlere seyahatler ederek, yeni insanlarla tanışarak, cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Sadece şu andaki mevcut konumunuzda, yerleşim yerinizde değişimler yaşanabilir. Bunların tümü gelişimin, büyümenin işaretçisidir. Bu görünümü sadece bugünle sınırlı tutmayalım. Bu bir starttır. Zamanı geldiğinde belki bir ay içinde belki hemen, haritanızdaki işaretlere göre oluşacaktır. Birçok insanın size destek vereceğini, gelişiminize katkıda bulunacağını söyleyebilirim. Artık eskiye dur, yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir, harekete geçebilir, karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz.

PARA

1-7 Haziran arası: Yay burcunda 2 Haziran tarihinde oluşacak Dolunay, kredi kartı harcamaları, eş veya ortaklaşa paylaşımların daha dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesini gerektiriyor. Ortağımız veya eşimiz nedenli harcamalarımız artabilir. 3 Haziran tarihindeki görünüm, maddi kazanç elde etme yönündeki görüşmelerin işaretçisidir. Bunlar olumlu yönde gelişebilir. Sorumluluklarımızın farkında olacağımız 6 Haziran tarihindeki görünümleri yararlı buluyorum.

8-14 Haziran arası: 12 Haziran-8 Temmuz tarihleri arasında düz olarak seyrini sürdürecek Merkür, fikirlerinizi ifade edebilmeniz için size destektir. Geri hareket döneminde zorlanmıştınız. Şimdi amacımız ve hedeflerimize uygun kişilerle bir araya geliyoruz. Haberleşme, yolculuklar, maddi konular üzerinde duracak, yeni iş girişimlerinde bulunacak, dostlarla bir araya gelecek, yeni yerler görme arzunuz yükselecek. İletişim gücünüz yükseliyor. Arkadaşlıklar daha kolayca kurulabilir. Fikirlerinizi insanlarla paylaşarak, konuşarak, yazışarak, haberleşerek iletebilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz 19 Mayıs tarihinden bu yana üzerinde düşündüğünüz işleri yürürlüğe koyabilirsiniz.

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn ailevi ve mesleki konular üzerinde mutlaka gerçekçi bir şekilde düşünmekte yarar var. Maddi ve manevi anlamda çıkarlarınızı gözetiniz. Ev alım satımlarında, başkalarıyla olan her türlü paylaşımda dikkatli olmayı unutmayınız. Acele etmeyiniz, üzerinde düşünmeden kararlar vermeyiniz. Ailenizin ve geleceğinizin garanti altına alınması yönünde titiz ve akıllıca hareket etmekte yarar var.

22-28 Haziran arası: 23 Haziran tarihindeki görünümde zihnimiz bir hayli hızlı çalışıyor. Kişi eğer isterse, hayallerini gerçeğe dönüştürebilecek güce sahip. Sınırlarınızı genişleten, maddi ve manevi, ilişki anlamında fantezilerinizi yükseltici bu görünümden yararlanmanın yolu, meraklı ve yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi göstermek. Gelişime, bilgi sahibi olmaya çalışmakta yarar var. Hangi alana meraklıysanız mutlaka o alanla ilgili gelişmeleri takip ediniz. Ancak, İnatçı davranmaktan, temeli sağlam olmayan işlere kalkışmaktan uzak durunuz.

Haziran Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-11-15-16-19-20-24-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler: 6-7-13-27-28

Aşkta En Şanslı Günler: 2-3-29-30

Parasal Açıdan Şanslı Günler: 22-23

Yeniay: 19-20-21

Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.

Dolunay: 6-7-8

Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön