Aslan inzivaya çekildi!

Galatasaray, Süper Lig'de Pazar günü Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sabah basına kapalı yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yardımcı antrenör Ahmet Akcan yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı. Sarı-kırmızılılar dar alanda kalecilerin de katıldığı teknik bir çalışma ile antrenmanı tamamladı.

Bu arada tedavileri devam eden Hakan Şükür ve Mehmet Topal'ın antrenmanda takımla birlikte çalıştığı öğrenildi. Servet Çetin sağ ayak bileğindeki, Ayhan Akman'ın ise kasık bölgesindeki ağrılarına rağmen antrenmanın tümünde takımla birlikte çalıştığı bildirildi. Kasığında ağrıları bulunan Hasan Şaş'ın da dinlendirildiği ifade edildi.

Hakan Şükür, Rigobert Song ve Mehmet Topal'ın tedavilerinin sürdüğü, bu futbolculardan Song'un tedavisinden sonra sağlık ekibi eşliğinde takımdan ayrı olarak çalıştırıldığı öğrenildi.

Galatasaray, 23 Mart Pazar günü Ali Sami Yen Stadı'nda Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını yarın saat 17.30'da basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak.