Aslanın kafesine giren adam dehşeti yaşadı

Güney Afrika’daki vahşi yaşam parkında, yaşlı bir adamın aslan tarafından sürüklendiği anlar izleyenleri dehşete düşürdü. O anlar amatör kamera tarafından kaydedildi.

Güney Afrika’daki Marakele isimli vahşi yaşam parkında görenleri şoke eden bir olay yaşandı. Yaşlı bir adam aslanların bulunduğu alana girdi. Adamı fark eden bir aslan adamın peşine düştü.

Yaşlı adam, yanına gittiği aslan tarafından önce sürüklendi. Sonra da en az 90 saniye boyunca hırpalandı. Aslan pençe darbeleri ile adama vurmaya devam ettiği sırada çığlıklar da yükselirken bir süre sonra görevlilerin silah sesi duyuldu.

Dehşet verici anlar, sosyal medyada yayılarak binlerce kez paylaşıldı. Olayda aslan aldığı kurşunlardan dolayı ölürken ağır yaralan adamın durumunun iyi olduğu ancak aslanların olduğu yere neden girdiğinin bilinmediği açıklandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
salak adam yüzünden olan aslana oldu.
Kardeşim kafese ne diye giriyorsun. Heyecan olsun diye diyecem de yaşlı başlı adamsın koşamamışsın da neyin heyecanı. Olan aslana olmuş yazık.
BU ASLANLARI NEDEN KAFESE KOYARLAR ANLAMADIM SIKIN KAFALARINA NEDİR KARDEŞİM BU KAFESTE KÖLELİK SEVDANIZ
orası kafes değil geniş bir vahşi yaşam alanı. insanoğlu aslanlara yaşayacak doğal ortam bırakmadığından nesli tükenmesin diye bu alanlarda yetiştiriliyor
ARSLAN AVI SERBEST OLSUN
Kısa kuyruk bize alıştı.. Gel bakalım kafese kim kime alışmış
Geri zekalının yüzünden zavallı aslanı öldürdüler. ne işin vardı hayvanın ortamında angut? Zavallı aslan zaten ömür boyu köleydi orda, idiot herif ne halt etmee giriyorsun oraya? Nasıl girebildiği de açıklanmaya muhtaç tabii, kapısı kilidi yok mu bu kafesin kardeşim?
Aptal adam senin ne işin var aslan sahasında yazık hayvanın ölümüne sebep oldu manyak
aslan kafesini benimsemiş demekki, içeri girince kafesini yani yuvası olarak benimsediği yeri korumaya çalışmış da bu durumda mermiyi neden aslan yiyo onu anlamadım
tekiri neden vuruosnz lan tekirimin rızkı ayağına kadar gelmiş işte
yav ben koşuya çıkarken bile biber gazı alıyorum yanıma, köpek möpek çıkar diye. adamlar afrikada, hemde aslan bölgesinde, tarlada gezen köylü amcalar gibi geziyor. ben mi çok tırsağım bunlar mı çok cesur anlamadım = )
Diğer Haberler