Ata Demirer'den ayrılan Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım

Komedyen Ata Demirer'le 3 hafta aşk yaşayan Aslı Turanlı, sessizliğini bozdu. Eleştirilere daha fazla dayanamayan güzel oyuncu, sosyal medyadan gönderme yaptı.

Ata Demirer'den ayrılan Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım

Sosyal medyada atarlı paylaşımlar yapan Turanlı, geçtiğimiz gün uçaktan İngilizce "O, asla geriye bakmaz" notuyla paylaştığı kareye kalp ekledi.
903244_1
Demirer'in barışmak için uğraştığı konuşulan güzel oyuncu, daha sonra da Sezen Aksu'nun 'Büklüm Büklüm' şarkısının şu sözlerini paylaşıp, eski aşkına adeta gönderme yaptı: "Ele geçmez istediğin, uğruna savaş vermediysen."

903244_0

Ata Demirer, ayrılık sonrası "Ben aşk acısı yüzünden kamyon çarpmış gibi oluyorum. Ama şimdiki gençlerin umurunda değil" itirafında bulunmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Hacı abla seninle meşhur olmak için beraber olmuş. Yoksa böyle güzel bir güzel kızın seninle alakası olmaz dombili. Tadını çıkart ve sus lütfen.
3 hafta neyin aşkını yaşamış ben çözemedim ))))):::::
yahu Allah size sağlık vermiş, para vermiş, şan şöhret vermiş, sanırım çocuğunuz da var... dünya hırsları yüzünden neden geleceğinizi mahvediyorsunuz. hele hele çocuğunuz varsa o çocuğun geleceğine şerh düşüyorsunuz... yazıktır günahtır... parasızlık, sağlık ve bir sürü nedenden dolayı evlenip çoluk çocuk yapamayan hayalleri yıkılan onca insan varki... yaptığınız ayıptır.. bence tekrar evlenin. 1 çocuk daha yapın. sonrada beni bulun :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler