Atama kararları Resmi Gazete'de! Yeni Polis Akademisi Başkanı Yılmaz Çolak oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla kritik atama kararları yayımlandı. Resmi Gazete'de yer alan kararlara göre Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çolak atandı.

Atama kararları Resmi Gazete'de! Yeni Polis Akademisi Başkanı Yılmaz Çolak oldu

Polis Akademisi Başkanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çolak atandı.

Söz konusu atama 4652 sayılı Polis Yüksek Öğretim Kanunu'nun 6'ncı maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2 ve 3'üncü maddeleri gereğince yapıldı.

Bu arada Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan İş Müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları İlker Karakaş, Derya Topuksak, Elif Türk Güneş, Furkan Yılmaz, Gökhan Akyol, Gökhan Kıraç, Muammer Akın, Mustafa Orkun Çelik, Nefiset Akkaya, Recep Güner, Rıza Harun Özer, Umut Akın ve Yaşar Ertan'ın atamaları gerçekleştirildi.

(AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ah reis ah degerini geç anlıyacaklar ama iş işten geçmiş olacak gelecek nesil seni tarih kitaplarından okuyacak
@fatih_mehmet_u6 senin ailen için öyledir kesinlikle... ama sen bir söyle bakalım, milletin malından neler götürdün?
@eyurtlak ulan silik kişilik o malı götürürken yanında mıydın, şahit oldun mu? Bu ne fütursuzca yaklaşım, bu ülkede savcı yok mu? Neden bu tip silik kişiliklerden götürülen malın ispatı istenmez?
ooooh işte budur Türk tipi başkanlık sistemi.
yorum yapmıycam :/
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler