Atatürk Anıtı önünde biriken karları bastonuyla temizledi

KAYSERİ'de, bir vatandaşın, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde biriken karları bastonuyla temizlemesi görenleri duygulandırdı.

Atatürk Anıtı önünde biriken karları bastonuyla temizledi

Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ'de, bir vatandaşın, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde biriken karları bastonuyla temizlemesi görenleri duygulandırdı.
Kayseri'de iki gündür etkili olan soğuk hava ve kar yağışı kenti beyaza bürürken, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde bir kişinin davranışı büyük takdir topladı. Adının 'Yusuf' olduğu öğrenilen kişi, Atatürk Anıtı önünde biriken karları bastonuyla temizledi. Görenleri duygulandıran olay, cep telefonuyla görüntülendi.

FOTOĞRAFLI

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Ankebut Suresi, 25. ayet: (İbrahim) Dedi ki: "Siz gerçekten, Allah'ı bırakıp dünya hayatında aranızda bir sevgi-bağı olarak putları (ilahlar) edindiniz. Sonra kıyamet günü, kiminiz kiminizi inkar edip-tanımayacak ve kiminiz kiminize lanet edeceksiniz. Sizin barınma yeriniz ateştir ve hiçbir yardımcınız yoktur."
Kimsenin kimseye taptıgı yok adam gitmiş sevgisinden heykelin karlarını silmiş sen hiç gidipte mezarda tanıdığın bir kimsenin mezar taşını yada kirlenmiş bir resmi silmedin mi ne yani şimdi bunları yapan da birşey e mi tapıyor
@parlak gitsin mezarındaki karları temizlesin heykel ile putun farkı ne
yazıklar olsun bir de yaşlı başlı ihtiyar.Allah ıslah etsin.Beton metonla uğraşıyor
kılıçtaroğlu madalya takar şimdi bu emiceye görünüşe göre kılıçtaroğlundan daha çok atatürkçü bu emice ayrıca bunu haber yapan zihniyeti tebrik ediyorum medyanın acizliğini belgelemiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler