Atatürk Havalimanı'ndaki metro vagonunda dehşet!

Atatürk Havalimanı'ndaki metro istasyonunda bir kadını vagona ittikten sonra cüzdanını gasp ettiği iddia edilen yabancı uyruklu iki kişi, Aksaray'da kaldıkları otelde yakalandı.

Atatürk Havalimanı'ndaki metro vagonunda dehşet!

Alınan bilgiye göre, 4 Ekim'de yolcusunu uğurlayan M.U, evine ulaşmak için metronun Atatürk Havalimanı'ndaki istasyonuna gitti. İstasyonda kalabalıktan faydalanan iki kişi, M.U.'yu ittirerek vagona girdi.

M.U'nun çantasından cüzdanını alan iki kişi, olay yerinden kaçtı. M.U, olayın ardından Atatürk Havalimanı Emniyet Şube Müdürlüğü'nde gaspçılardan şikayetçi oldu. Atatürk Havalimanı Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, gaspçıları yakalamak için güvenlik kameralarındaki kayıtları inceledi. Şüphelilerin Cezayir uyruklu A.M. ile M.K. olduğunu tespit eden ekipler, söz konusu kişilerin ticari taksiye binerek havalimanından ayrıldıklarını belirledi.

Taksinin şoförüne ulaşan ekipler, iki gaspçının, Aksaray'daki Vatan Caddesi'ne gittiği bilgisine ulaştı. Cezayirlilerin kaldıkları oteli tespit eden polis ekipleri, gece odalarına giden iki şüpheliyi yakaladı. Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerin ardından A.M. ile M.K, adliyeye sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
herkes elini kolunu sallaya sallaya ülkeye girebiliyor. bizim neden doğru düzgün bir vize politikamız yok.
@romper Hemen sınırdışı göndercen bunları..
@romper düzgün bi hükümetimiz olunca oda olur inşAllah
avrupa bunları boşunamı istemiyor ne gelirse bu araplardan gelir pislikler
nasıl ülke olduk arkadaş bir tarafta suriye uyruklu kadınlar dubayili iki öğrenciyi rehin alıp ailesinden fidye istiyor bu gün cezayirli gaspçılar diğer tarafta afkanlı yeğeninin boğazını kesiyor özbeği gelip kapkaç yapıyor birleşmiş milletler olduk ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN
Normal bir insan, kendi yaşadığı şehri dünyanın suçlu çöplüğüne çeviren partiye niye oy verir?
nerdeeeeeeen nereye, hayaldi gerçek oldu.
bunlar bizim kardeşimiz biz gelene kapımızı açarız biz dünya devletiyiz biz bölgesinde lider ülkeyiz hayalleri imemleketi işte böyle ne idüğü belirsizler ülkesine çevirdi
doldurun doldurun ensar muhacir deyin kandırın bizleri...asrı saadette hangi ensar muhacir bunların verdiği zararı vermiştir...
o nasıl başlık ya dehşet denilince adam öldürdüler sandım. doğru düzgün başlık atın lütfen.
EL ALEM KALIFIYE VATANDAS ALIYOR ULKESINE EN AZ UNIVERSITE MEZUNU BIZDE NEKADAR HIRSIZ CETE VAR ONLARI ALIYOZ FARKIMIZ TARZIMIZ YETR ISTEMIYORUZ AFGAN SURIYELI IRAKLI SOMALILI
SÜRÜYLEİYSE DOKUNMAYIN VALLA AKEPE FENA BOZULUR.
ÇOK DEĞİL, 10 YIL SONRA İSTANBUL NÜFUSUNUN YARISINI YABANCILAR TEŞKİL EDECEK. BU YABANCILARINDA YARISINDAN ÇOĞUNU GASPÇI , FUHUŞ YAPAN, ESRARKEŞ VE LÜZUMSUZ TİPLER OLUŞTURACAK.
ülke yol geçen hanına döndü sapı hırsızı doldu bizse ohalli uzatıyoruz
suç oranı yüksek istanbul gasp ne ararsan var
Hükümetin bir an once onlem almalı yahu nerde cebine 100 doları koyan ulkemıze gelıyor suraya bak gaspçı ithal etmeye başladık...! Cebinde 3000 doları olmayan bu ülkeye alınmamalı turıstler ıcın...!
suriyelilere verilmek üzere, bizden para topluyorsunuz.
Artık bu tip haberleri duymak sıradan oldu ükemizde.İktidarıyla muhalefetiyle ülke çamura batmış.İnsanların can ve mal güvenliği kalmamış . Ne muhalefetten ne iktiardan tecavüzlere cinayetlere hırsızlıklara doandırmalara tık yok.Acaba kendi çoluk çocuklarına akrabalarına yapılsa ne yaparlar.Yazıklar olsun.Ama şunu unutmasınlar. Devlet eğer bu tip durumlarda sesini çıkarmıyor ve mağdurun hakkını arayıp bu insana benzeyen canavarlara gerekli cezayı vermiyorsa en az bu insana benzeyen canavarlar kadar suçludur.
Hayaldi gerçek oldu. Yola devam. Ülkenin içine etmekle kalmadılar ülkeyi yerin dibine sokmaya çabalıyorlar. ALLAH zalimlere süre verir ve nihayetinde helak eder.
BU ÜLKEDE YABANCILAR ŞUBESİ NE İŞ YAPAR YADA GERÇEKTEN BÖYLE BİR ŞUBE VARMI ONU DA BİLMİYORUM ARTIK ZATEN HAVAALANI POLİSLERİ HER GELENE GİR DİYOR NASIL İŞ
HERKESE VİZE VERİYORUZ BİZ NİYE BU İŞİ SIKI TUTMUYORUZ GÖÇ AYRI BELA VİZE AYRI BELA
akp nin eseri işte hizmet size ülkemiz i3 Dünya ülkelerinin insan çöplüğü oldu 2019 da sandıkta konuşacağız
Diğer Haberler