'Ateşten Koltuk' izleyiciyle buluştu

Türkiye'nin ilk siyasi içerikli dizisinin galası yapıldı. Mehmet Ali Ilıcak ve Emir Tamer'in ortaklığında kurulan Emma Prodüksiyon tarafından çekilen "Ateşten Koltuk" dizisinin galası yapıldı. Dizi, bir başbakanın medya, iş dünyası ve terör üçgeninde yaşadıklarını anlatıyor.

Emma Prodüksiyon'un "Bir sabah uyandığınızda her şey değişmiş olabilir… Başbakan bile!" sloganıyla tanıttığı dizinin çekimleri sürüyor. İlk bölümü 1 Mart Cumartesi günü saat 22.00'da Fox'ta yayınlanacak olan "Ateşten Koltuk"un galası davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.

Gecede bir konuşma yapan Mehmet Ali Ilıcak, "Bu proje ham bir hayalken bugün gerçeğe dönüştü. Bu yüzden çok heyecanlıyız. Katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz" dedi. Ateşten Koltuk'ta daha önce hiç değinilmemiş bir konuyu işlediklerine dikkat çeken Ilıcak, diziyle hep göz önünde olan, ama bir sis perdesinin ardında kalan insanları ve onların dünyasına dair bilinmeyenleri anlatmak istediklerini kaydetti.

‘Ateşten Koltuk'un ilk bölümü galaya katılanların büyük beğenisini kazandı. Dizi, 1 Mart Cumartesi günü saat 22.00'da Fox'ta yayınlanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler