HABER

Atlas-Jet'in Kahramanmaraş uçuşları THY'ye bağlı

KAHRAMANMARAŞ (İHA) - Kahramanmaraş Valisi İlhan Atış, THY'nin Kahramanmaraş seferlerini 2'ye düşürmesi durumunda Atlas-Jet'in yeniden seferlere başlayacağını söyledi.

Vali Atış, Atlas-Jet yöneticileriyle yaptıkları toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yaklaşık 2 saat süren bir toplantı yaptıklarını ifade eden Atış, "Karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. Atlas-Jet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, THY'nin sefer koymasının ardından zarar etmeye başladıklarını söyledi. Ancak biz onların bu düşüncesini kabul etmedik. Zarar gibi bir şeyin kesinlikle olmayacağını söyledik" dedi.

THY'nin İstanbul seferlerini 2'ye indirmesi halinde Atlas-Jet'in seferlerine yeniden başlama sözü verdiğini hatırlatan Atış, "Eğer THY İstanbul ve Ankara seferlerini 2'ye indirip ve değiştirmeyecekse Atlas-Jet de İstanbul'a 5 gün sefer koyacak. Kasım ayından itibaren seferlerin yeniden başlaması ihtimali çok yüksek. Biz de bu ayın 15'inden itibaren yeniden başlamaları yönünde telkinde bulunduk. Ramazan'da bir görelim dedik. Ama onlar kasım ayını düşünüyorlar" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön