HABER

Atlasjet'in Isparta uçuşları sona erdi

Isparta (AA)- Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Kaçıkoç, 57 kişinin ölümü ile sonuçlanan uçak kazasının ardından Atlasjet firmasının, Isparta-İstanbul arası karşılıklı uçak seferlerini kaldırdığını bildirdi.

ITSO Başkanı Kaçıkoç, yaptığı yazılı açıklamada, normalde Isparta-İstanbul arası karşılıklı uçak seferlerine yılbaşında son verecek Atlasjet'in 57 kişinin ölümü ile sonuçlanan talihsiz kazanın ardından artık Süleyman Demirel Havalimanı'ndan uçuşları kaldırdığını belirtti. Hüseyin Kaçıkoç, açıklamasında şunları kaydetti:

"İlimizde meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan elim uçak kazasının ardından Atlasjet firması yetkilileri Süleyman Demirel Havalimanı'ndan uçuşlarını kaldırdıklarını bildirdiler. Ancak, Atlasjet Acenteler Genel Müdürü Murat Ulaşmış bizi telefonla arayarak önceden bilet alan Ispartalıları mağdur etmeyeceklerini söyledi.

Bu bağlamda, 28 Aralık 2007 tarihine kadar kombine biletler için uçuşlar Antalya Havalimanı'ndan yapılacak. Isparta'dan İstanbul'a gidecek hemşehrilerimiz için pazartesi, çarşamba ve cuma günleri uçak Antalya Havalimanı'ndan saat 09.00'da kalkacak. Belirtilen günlerde Antalya Havalimanı'na Isparta Belediyesi önünden saat 05.45'te otobüs kaldırılacak. Uçak, İstanbul'dan da pazar, salı ve perşembe günleri saat 20.00'da kalkacak."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön