HABER

'Atlayacak başka bina bulamadın mı?'

İntihar için çatışa çıkana, bina sahibi böyle bağırdı:`Kiremitleri kırarsan sana sorarım'

'Atlayacak başka bina bulamadın mı?'

Adapazarı'nda borç ve işsizlik yüzünden bunalıma girerek 4 katlı binanın çatısına çıkıp intihara kalkışan 26 yaşındaki Mehmet Kılıç, polisler tarafından ikna edilerek aşağı indirilirken, bina sahibi, Kılıç'a, "Eğer kiremitleri kırarsan sana sorarım" diye bağırdı.

Olay, bugün öğle saatlerinde Adnan Menderes Caddesi'nde bulunan Bakkallar Durağı yakınlarında meydana geldi. İddiaya göre iş bulamayan ve birikmiş kredi kartı borçlarını ödeyemediği için bunalıma giren Mehmet Kılıç, alt katında dükkan, üst katlarında ise daire olan 4 katlı binanın çatısına çıkarak aşağı atlamak istedi. Kılıç'ın binadan aşağıya ayaklarını sarkıttığını görenler durumu polise bildirdi.

Çevredekiler kısa sürede binanın etrafında toplanırken, bazı kişilerin cep telefonu ile olayı görüntülemesi dikkat çekti. Bu sırada adı öğrenilemeyen bina sahibi gelip, Kılıç'a, "Adapazarı'nda çıkacak başka yer bulamadın mı buraya çıktın? Eğer kiremitleri kırarsan sana sorarım" diye bağırarak tepki gösterdi. Polislerin çatıya çıkmasına izin vermediği bina sahibi, Mehmet Kılıç'a küfür de etti.Polisler tarafından ikna edilerek aşağı indirilen Kılıç, araca bindirilerek Emniyete götürüldü. Soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön