Ayasofya'da çıplak poz veren Belçikalı Marisa Papen hakkında soruşturma

Ayasofya Müzesi'nde tesettüre girip çarşafını kaldırarak ve Kapadokya'da da Türk bayrağının üzerine yatarak çıplak poz veren Belçikalı manken Marisa Papen hakkında "Hayasızca haraketlerde bulunmak" ve "Devletin egemenlik alametlerini alenen aşağılama" suçlarından soruşturma başlatıldı.

Ayasofya'da çıplak poz veren Belçikalı Marisa Papen hakkında soruşturma

2018 yılında Türkiye'ye gelen ve Ayasofya, Kapadokya, Eminönü ile Boğaz'da çekilen çıplak fotoğrafları nedeniyle bazı vatandaşlar Belçikalı manken Marisa Papen hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu.

MARİSA PAPEN HAKKINDA SORUŞTURMA

Bunun üzerine Marisa Papen hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Bürosu, "Hayasızca haraketlerde bulunmak" ve "Devletin egemenlik alametlerini alenen aşağılama" suçlarından soruşturma başlattı. Soruşturmada, Marisa Papen'in kimlik bilgilerinin tespiti istendi. Kimlik bilgilerinin tespitinin ardından Papen'in ifadesinin alınması için işlemler başlatılacağı, gerekirse hakkında yakalama kararı çıkarılabileceği öğrenildi.

KUDÜS VE MISIR'DA TUTUKLANMIŞTI

Kudüs'te ve Mısır'da kutsal sayılan topraklarda verdiği pozlardan ötürü tutuklanmış ve sonra para cezasıyla serbest kalan Papen, 2018'de Türkiye'ye gelerek Ayasofya'da tesettüre girip çarşafını kaldırarak çıplak poz vermiş ve Kapadokya'da da Türk bayrağının üstüne yatmıştı. Papen'in bu fotoğrafları büyük tepkilere neden olmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
Madem Allah'a inanmıyorsunuz. Olmadığına inandığınız birine neden meydan okuyorsunuz. Büyüklüğünden dolayı sabrı da tahammülü de büyüktür ama sonunuz 2 dünyada da hüsran. Bkz: Tüm tarih kitapları...
@beneneyim HARİKA YORUMUN İÇİN TEBRİK EDERİM. YORUMUNU BEĞENMEYEN VE BU YORUMU BEĞENMEYECEK OLAN zavallılarada TEESSÜF EDERİM..
Allaha inananlar hergün bu ülkede 6 milyon ekmeği çöpe atıyor .
@ktekirdagli_1963 inanmayanlar bu ülkede ekmeği çöpe atmıyormu yani :) akla bak ya
@beneneyim inanmayanlar başının üstünde tutuyor
@beneneyim sallama,onu ancak sen ve senin gibiler atar
@beneneyim elvadimmmm camide,kilisede veya havrada. baska ikiside yanlis niye hemen müslümanlari ornek veriyorsu soyunan cokmu
güzel poz
bizim gençlere iş düşüyor gene bu kevaşeyi belçika bayrağının üzerine yatırmaları gerek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler