MAGAZİN

Ayda Bebek'in kurtarılma anı Bergüzar Korel'i gözyaşlarına boğdu

3 yaşındaki Ayda Gezgin bebek, İzmir'de 6,6 büyüklüğündeki depremden 91 saat sonra, yerle bir olan Rıza Bey Apartmanı'ndan canlı olarak enkaz altından çıkarıldı. Ünlü isimler de mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

İzmir'de meydana gelen 6.6'lık depremin ardından enkazda arama çalışmaları devam ederken 91'inci saatte mucize yaşandı.

Rıza Bey Apartmanı’nda enkaz altında kalan Ayda bebek kurtarıldı. O anları televizyon başından takip eden Bergüzar Korel gözyaşlarına boğuldu.

Küçük Ayda'yı enkazdan çıkaran ekipte yer alan İHH Kurtarma ekibi üyesi, "Çok güzel gülümsüyordu. Sanki hiç enkazda değilmiş gibi, çok sevindik" şeklinde konuştu.

Ünlü isimler de mutluluklarını sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla dile getirdi.

Ünlülerden Ayda Gezgin paylaşımları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ulan bosa aglamayin oynamayin kameralara orda insanlarin evi yikilmis ocagi sonmus aileleri vefat etmis yapacaksaniz para yardimi gida yardimi yapin medyaya oynamayin orda insanlar bu kis gunu kalacak yerleri kalmadi bu unlulerde pirim derdinde allah sizi islah etsin tum izmir halkinin yanindayiz elimizden geldigikadar
hepimiz ağladık nasıl olacak ama biz reklam yapmadık
Benim isteğim bu çocuklar unutulup gitmesin devlet olarak ünlü olarak hep yanında durun devamını getirinki unutulup gitmesinler bir vatandaş olarak bir baba olarak söylüyorum onlara lütfen sahip çıkın kolay dönmediler bu hayata...
Geri Dön