HABER

Aydın, Ferhat ve Özgürcan kiralık

Cim-Bom'un genç yetenekleri Aydın Yılmaz, Ferhat Öztorun ve Özgürcan Özcan, Vestel Manisaspor'a kiralanıyor.

Geçen sezonun ikinci yarısında Galatasaray'dan kiralık aldığı Arda Turan'ı sadece 5 ayda vitrine çıkaran Ege ekibinin teknik patronu Ersun Yanal'ın; Aydın, Ferhat ve Özgürcan'ın da kiralanmaları için yönetiminden talepte bulunduğu öğrenildi.

Sarı - kırmızılı yönetimin, Arda'nın, Vestel Manisaspor'da gösterdiği büyük gelişim nedeniyle üç gencin kiralanmasına çok sıcak baktığı vurgulandı.
Teknik Direktör Gerets'in fazla forma şansı vermediği Aydın, Ferhat ve Özgürcan'ın, Vestel Manisa'da tecrübe kazanarak Arda gibi yeni sezonda sarı - kırmızılı takıma dönmelerinin planlandığı kaydedildi.

Bu arada Galatasaraylı üç futbolcunun, Manisaspor'a bedelsiz olarak kiralanmalarının da gündemde olduğu, bu konunun taraflar arasında yapılacak görüşmelerden sonra kesinlik kazanacağı ifade edildi.

Eric Gerets de istiyor
Gerets'in de, sezonun ikinci yarısında düzenli olarak forma giyme şansları az olan Aydın, Ferhat ve Özgürcan'ın, Vestel Manisaspor'a kiralık gönderilmelerine onay vereceği bildirildi. Öte yandan yönetim, diğer genç futbolcuların kiralanmaları için çeşitli kulüplerle görüşmelere devam ediyor.

Kaynak: Milliyet

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön