Aydın’da ebru sergisi açıldı

Aydınlı ebruzen Yusuf Arslan ilk şahsi sergisini açtı.Aydın eski Milli Aydın Bankası salonunda açılan sergide Aydınlı ebruzen Yusuf Arslan çalışmalarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.Yaklaşık 12 yıldan bu yana ebru sanatı ile uğraştığını açıklayan Arslan, Aydın’da ilk şahsi sergisini açtığını belirterek, “Burada yaklaşık 55 adet kağıt ebru çalışmam var.

Aydın’da ebru sergisi açıldı

Aydınlı ebruzen Yusuf Arslan ilk şahsi sergisini açtı.
Aydın eski Milli Aydın Bankası salonunda açılan sergide Aydınlı ebruzen Yusuf Arslan çalışmalarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Yaklaşık 12 yıldan bu yana ebru sanatı ile uğraştığını açıklayan Arslan, Aydın’da ilk şahsi sergisini açtığını belirterek, “Burada yaklaşık 55 adet kağıt ebru çalışmam var. Birazda ebru çalışmalarımda oluşan kravatlar var. Lale karanfil gül papatya ve bir de akkase ebrulardan oluşan çalışmalarım var. İlk defa şahsi olarak sergimi açtım. Aydın’da benden başka böyle şahsi olarak sergi açan olmadı. Kurumlar adına açan oldu ama şahıslar adına ilk defa ben açtım. İnşallah beğenilir diye umuyorum. Yaklaşık 12 yıldan beri ebru sanatı ile uğraşıyorum, bu sanata ticari olarak bakmıyorum. Sergim Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilir” diye konuştu.

Aydın’da ebru sergisi açıldı

Aydın’da ebru sergisi açıldı

Aydın’da ebru sergisi açıldı

Aydın’da ebru sergisi açıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler