Aydın'da polisi taşladılar

Aydın'ın Ilıcabaşı Mahallesi'ndeki düğünü sonlandırmak isteyen polis ekibi, mahalle sakinleri tarafından taş yağmuruna tutuldu.

Aydın'da polisi taşladılar

Atılan taşlardan biri Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Yılmaz Albayrak'ın başına isabet edip, yaralanmasına neden oldu.

Olay, Ilıcabaşı Mahallesi'nde bugün saat 01.00 sıralarında meydana geldi. 155 Polis İmdat hattını arayan vatandaşlar, saatin geç olmasına rağmen mahalledeki düğün töreninin devam ettiğini belirtti. İhbar üzerine Roman vatandaşların yaşadığı mahalleye giden polis ekibi, düğün sahiplerini, eğlenceyi sonlandırmaları konusunda uyardı. Düğün sahipleri uyarılara aldırmayarak, düğüne devam etti. Üçüncü kez uyarmak için mahalleye giden polis ekibi, taşlı saldırıya uğradı. Atılan taşlardan biri, Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Yılmaz Albayrak'ın başına isabet edip, yaraladı. Yaralı polis memuru arkadaşları tarafından Aydın Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Saldırının ardından olay yerine gelen takviye polis ekipleri, mahalleye girerek, aralarında müzisyenlerin de olduğu beş kişiyi gözaltına aldı. Hastanede tedavisi devam eden polis memuru Albayrak'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı, ancak başında ve kulağında derin yara olduğu bildirildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
doğuda geceli gündüzlü kaç gün düğün yapıyorlar aşiretler kalaşnikoflarla ateş ediyorlar neden onlara müdahale etmiyor bu polis arkadaşlar
o bölgeye jandarma bakıyor koçum o yüzden
sıkıyosa etsin bakalım
fesatlık akıyor senden...
Polismi !!! = Akp = Katil = Pkk = Pala = Demokrasi düşmanı = Ataürk düşmanı = Halka eziyet örgütü. Vicdanı işleyen polis arkadaşlara tavsiyem, kulvarını belirle simit sat onurlu yaşa bu şerefi olmayan kitleden yolu ayır.
senin gibilerr polis olsunlar da meslek kurtulsun...tabi yürek varsa
ahh ahh acıyorum polise şamar oğlanı oldu bence polis kodumu oturtmalı
romanlar yerine geziciler olsaydı zaten kodu mu oturturdu merak etme,ne gaz bombası atarlardı be...
Polisi taşlayan taşlayana... Gezi parkı hainleri, pkk hainleri, çingenler... Devletin polisine daha fazla sahip çıkması, caydırıcı amaçla cezaları arttırması lazım. Polis herkese lazım.
haydi açılım yapınnnnnn...polisin yetkisini alırsan işte böyle takmazlar..kanunları uygulayamıyorlar ..
yok yok bizimkilerde suç madem roman mahallesinde düğün yunus ekiplerini göndersene oraya
güneydeki şehirler de aynen böyle kürtler gece yarılarına kadar yolları kapatıp araba geçişine izin vermeden düğün yapıyorlar böyle açılımın içine.......
Kürtler sana dokundurmuş anlaşılan acın var hala içinde
ee olacağı buydu hergün pkk piçlerine polisi taşlatırsan tüm türkiye taşlamaya başlar.
düşünün artık devleti kimse takmıyor artık nereye gidiyor bu memleket. alırsan polisin yetkisini yok açılım aman kimseye bişey demeyelm dersen alırlar aşşağa seni de hükümetini de devletini de.
romanlerin işi bu ne karışıyorsunuz ya? Müzikte uyumak da güzel...
POLİSE TAŞ ATARSIN POLİSİ SEVMEZSİN SONRA BAŞIN SIKIŞIR Bİ TARAFIN TUTUŞUR POLİSİN ARKASINA SAKLANIRSIN
helal olsun romanlara.gereken cevabı vermişler zalimlere
TAM DENK GELDİ...ARKAMIZDAKİ SOKAKTA ROMAN AİLE OTURUYO..KIZLARI EVLENECEK...BU GÜN ÇEYİZİ GİDECEKMİŞ...SABAH 07.30 DA DAVUL ZURNA EŞLİĞİNDE KAMYONETLE GELDİLER..ORTALIK BİR ANDA İNSAN ÇIĞLIKLARI, BANGIR-BANGIR DAVUL SESİ İLE YIKILDI...MİLLETİN BİR PAZARI VAR UYUYUP, İSTİRAHAT EDECEK..NE OLUR 10.00 DA GELSEN..MİLLET BALKONLARA FIRLADI..AĞIZ DALAŞLARI...POLİS GELDİ...POLİSLE MÜNAKAŞA...ALKOL DE, EĞLENCE DE YERİNDE, ZAMANINDA VE DOZUNDA OLMALI... BİRİ EKSİK OLDU MU MUTLAKA BİR YERDEN ARIZA ÇIKAR...
saat 01 02 de düğünmü olur polise vur emri ver gebertsinler itleri bu ne ya
Helal olsun şoparlara
Gezi eylemcileriden öğrenmişlerdir taşlamayı kızmamak lazım bunlarda direniyor direnişçi adamların hayat tarzına müdahale ediliyor onlarda taşlıyor demokrasi bu işte sahip çıkın chpmli işçi partili yetkililer sahip çıkın polisi taşlayanı
gayet normal ,tarihte Yunan işgalini alkışlayanlar bugün polise taş yağdırır.....
yarın en ufak bir olay olduğunda canları yandımı polis imdat demeyi bilirler ama
evet gene polisde bulun suçu ..
Ben bir yıl kadar siirtte yaşadım . Orada geç saatlere kadar hatta sabaha kadar düğünler yapılıyordu ve keleşler atılıyordu. Polis erkekse müdahale etsin. Bu adamlarda silah bile yok . Madem eşitlik var istedikleri gibi düğün yaparlar . Polis git önce doğudaki eylencelere mani ol.
olayları sürekli doğuya bağlamayınn nasıl insanlarsınız yaw :D
sokak düğünü diye birşey olmamalı. insan haklarına aykırı, isterse saat 21.00 olsun. ben dinlemek zorunda mıyım arkadaşım senin düğününü gürültünü.bu sıcakta balkon keyfimi sabote etmeye huzurlu akşamımı son ses sabote etmeye ne hakkı var başkalarının..DÜĞÜN SALONU diye bir yer var !..
BİZ DAHA HENÜZ ORTA CAGDAYIZ YENİ CAĞA ULAŞAMADIK SOKAK DÜGÜNLERİ KADAR PİS BİR DÜGÜN ANLAYIŞI YOK YANİ AFEDERSİNİZ BELKİ BAŞKA BİR SOKAKTA ADAMIN CENAZESİ VAR AMA GECE YARISINA KADAR SAZ CALIP EGLENİYORLAR İNSANALR EVLERİNDE RAHATSIZ OLMUŞ UYUYAMAMIŞ HİC BİRİNİN UMURUNDA DEGİL BARBARLIK PİSKOPATLIK VAHŞİLİK HERYERİMİZE SİNMİŞ
Diğer Haberler