Ayı ile selfie çekmek isterken ayı saldırdı

Hindistan'da bir taksi şoförü yolda gördüğü yaralı ayı ile selfie çekmek için aracından indi, ancak işler ters gidince korkunç sonu yaşadı. Yaşanan o anlar anbean amatör kameraya kaydedildi.

Hindistan'da bir taksi şoförü olan Prabhu Bhatara adlı adam, yol kenarında yaralı bir ayı gördü. Takisde yolcu olmasına rağmen yaralı ayı ile selfie çekmek için aracından inen adam dehşeti yaşadı. Ayı ile selfie çekmek isteyen adam, bir anda ayının pençeleri arasına kapıldı ve ayı adamı yerden yere sürükledi. Ayının saldırdığını gören etrafta bulunan kişilerin çabası da işe yaramadı.

Hindistan'ın doğusunda bulunan Odisha'da yaşanan bu dehşet olay, ülke gündeminde geniş yer buldu. İçindeki yolcuları bırakıp ayı ile selfie çekmek isteyen taksi şoförü, ayı saldırısına uğradı. Yamaçta duran ayıya doğru kayan adam yerde sürüklendi. O anları gören diğer kişiler ayının dikkatini dağıtmak için çeşitli şeyler attı, ancak bu durum ayıyı daha da öfkelendirdi. O anları amatör kameraya kaydeden bir kişi de olayın dehşet boyutunu gözler önüne serdi.

Taksi şoförü kurtulmaya çalışsa da başarılı olamadı ve olay yerinde hayatını kaybetti. Bölgeye gelen ekipler, taksi şoförünün cesedini alabilmek için ayının sakinleşmesini bekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
köpek yardıma gidiyor. bi daha kimseye köpek demeyin lan
öz çekim başa bela
Selfie çekimi can almaya devam ediyor. Saçma sapan bir tutku.
HAYVAN ZATEN YARALI YARASINA NİYE PARMAK BASIYON
bir sürü insan hep beraber saldırsa kurtarırdı adamı oradaki küçücük köpek kadar cesaretleri yokmuş !
eceli gelmiş :)
nerde ilginç ölüm hep hindistan da
demekki ayı cekilmek istememis...!!!
adana dan bir haber sandım...
La bu nasıl yardım en az 6-7 kişi var ayıda çok büyük değil o kadar kişi girse sopalarla ayıyı alırlar zaten. Adam sevilmiyordu herhalde bu nasıl iş izleyip bir de video çekmişler.
Koskoca adamlar bakıyor bir tek köpek gidiyor yardıma .yazık hiç mi taş yok etrafta en azından
Yolcular şöföre yardım etmedi, taxi parası ödemekten kurtuldular neticede...
Diğer Haberler