Ayşenur Balcı kimdir?

Ayşenur Balcı kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacılarından Ayşenur Balcı, 1994 yılında dünyaya geldi.

Ayşenur Balcı, 23 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimi tamamlamasının ardından modellikle ilgilenmeye başlayan Ayşenur Balcı, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Ayşenur Balcı, 172 cm boyunda ve 52 kilodur. 80-60-90 vücut ölçülerindedir. Ayşenur Balcı modellik ve mankenliğin dışında dans ve oyunculukla ilgilenmektedir.

2014 yılında Show Tv'de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışmaya katılan Ayşenur Balcı, bu yarışmada Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi ile yarıştı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmadan 25 Ekim 2014 tarihinde elenen Ayşenur Balcı, daha sonra 17 Kasım 2014 tarihinde jüri oylarını alarak Bu Tarz Benim yarışmasına geri döndü. Yarışmanın finalinde ise Aycan-Nurcan Şencan kardeşlerin ardından ikinci sırada yer aldı.

Ayşenur Balcı, 31 Ağustos 2015 tarihinde başlayan İşte Benim Sitilim All Star yarışmasının yarışmacı kadrosunda yer almaktadır.

Ayşenur Balcı Haberleri